prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !

Goraco polecam.Profesor jest mistrzem w swojej dziedzinie - leczyl mnie, operowal i dalej leczy. Moja tarczyca byla w takim stadium ze utrudniala mi zycie, po operacji wrocilam do swiata zywych i normalnych. Zle pracujace hormony potrafia wiele zlego wyrzadzic w organizmie czlowieka. Dzisiaj chce mi sie zyc.A to wszytsko zawdzieczam Panu Profesorowi. Oprocz tego ze jest swietnym fachowcem to i jest b.dobrym czlowiekiem , wrazliwym na ludzka krzywde i cierpienie. Do Pana profesora sa duze kolejki ale nigdy nie odmowil przyjecia osoby bedacej bez zapisu.Jest wzorem godnym do nasladowania przez innych lekarzy.

Byłam drugi raz operowana, jestem zadowlona i trochę przerażona bo cala wycięta .Dlamnie poddanie się zabiegowi chirurgicznemu nie jest wielkim problemem ponieważ u mnie w rodzinie wiele osób zmarło na rak. M. M

JESTEM PACJENTKA PANA PROF.OD 7 LAT.JESTEM SZCZESLIWA ZE JESTEM POD STAŁA OPIEKA PANA PROFESORA.WSPANIAŁY KOMPETENTNY UPRZEJMY PRZEJMUJE SIE LOSEM PACJENTA.POLECAM . BARDZO DZIEKUJE I ZYCZE DUZO ZDROWIA PANU PROFESOROWI.PACJENTKA Z LUBUSKIEGO.

bardzo dobry lekarz,wyleczyłmnie skutecznie.

bardzo dobry lekarz,wyleczyłmnie skutecznie.

Profesor Kuzdak to naprawdę wspaniały człowiek i lekarz.Niedawno przeszłam operację na jego oddziale i muszę przyznać,że jego personel jest równie zaskakujący.Profesjonalna i maiła opieka okazywana każdemu na takim samym poziomie.Co się teraz rzadko zdarza...Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nerkami.

Jako jedyny lekarz podał mi co mogę a co nie przy mojej chorobie! Nie zdziera kasy, mogę konsultować wyniki przez telefon ze względu że daleko dojeżdżam

Wspaniały człowiek i fachowiec-wprowadza atmosferę spokoju i bezpieczeństwa-przy nim nie można się bać-zawsze dotrzymuje słowa-konkretny i pomocny w trudnych sytuacjach

Bardzo dobry Specjalista. Wspaniały chirurg. Tylko dzięki Panu Profesorowi po przeprowadzonej w zeszłym roku operacji całkowitego usunięcia tarczycy (głęboko wrośnięta tarczyca przerost za obojczykami, przesunięcie tchawicy, guzki na guzku) mam nieuszkodzone struny głosowe. No i najważniejsze , mam uratowane przytarczyce! Polecam.

Niesamowity lekarz!!! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam!!!

Niesamowity lekarz!!! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

szpital w Zgierzu
Zgierz
Centrum Medyczne GEMINI
98-100 Łask
NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz