lekarz Krzysztof Kwaśnik

Alergolog, Laryngolog

2,9
2,7

Długo się leczyłem u Pana doktora . Byłem królikiem doświadczalnym , bo nie potrafił dobrze dopasować odpowiedniego leczenia . Wydałem kupe forsy , straciłem czas i odporność bo tych wszystich kuracjach . Nie polecam

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"! Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!! Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów, ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.

Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim

Polecam tego lekarza jeżdżę do niego od 11 roku życia obecnie mam 18. Mam problemy z zatokami które odziedziczyłem po ojcu co skutkuje tym iż przynajmniej raz w roku mam wizytę lekarską u pana Kwaśnika.

Lekarz ten jest okropnie pazerny. Nawet na wizycie kontrolnej, która może trwa 2 minuty, bierze kasę i to nie byle jaką.

laryngolog, który twierdzi że nie widzi nic w uchu a po paru godzinach pęka czyrak ropny, całe szczeście w pore dotarłam do lekarza w Warszawie. Mało tego jego rzekome odczulanie to tylko wyłudzanie kasy nic więcej.Tragedia, nie polecam

Dzięki temu panu jestem po 6 operacjach ucha i w 70% nie słyszę na lewe ucho.Zawsze operuje 3 migdał nie widząc prawdziwych problemów.NIGDY NIE POLECE GO NIKOMU

Zdziertus jak na Radom. Nie polecam tego lekarza .

Zdziertus jak na Radom. Nie polecam tego lekarza .

Miałem problemy z alergią i przewlekłym zapaleniem ucha. Pomógł mi najleprzy dowód na to jest to, że od kilkulat nie mam nawrotów choroby

Leczył mojego syna z powodu alrgii,jako laryngolog nie zauważył,że ma przerośnięty III migdał.Zoperowano dziecku migdałek w zpitalu na Józefowie i nawracające infekcje i alergia minęły.

Super lekarz. Przez cały czas trwania leczenia po operacji (w narkozie) nie pobierał żadnych pieniędzy. Sam dzwonił do mnie pytając jak się czuję. Ani zaraz po zabiegu, ani później nie odczuwałam bólu. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Żałuję tylko, że tak późno się na niego zdecydowałam. Serdecznie polecam tego lekarza.