lekarz Krzysztof Kwaśny

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,9

Nie polecam. Bardzo niekompetentny lekarz. Leczyłam się na trądzik około 2 lat, dostałam dwa antybiotyki i jeden bardzo mocny lek doustny. Lekarz nie zlecił żadnych badań, przedłużał specjalnie leczenie, nic nie pomagało. Okropna strata pieniędzy i czasu. Nie potrafił nigdy jasno wytłumaczyć schorzenia. Temu Panu wyłącznie zależy na pieniądzach i to widać. Robił mi zabiegi, które nijak pomagają w leczeniu trądziku. Był bardzo niedoinformowany, miałam 16 lat, a Pan stwierdzi, że nie może dać mi izoteku, który daje się od 12 roku życia oraz często wspominał, że leczenie tym lekiem spowoduje, że przestanę rosnąć. Porażka!

Bardzo złe leczenie trądziku różowatego. Przez pół roku bez efektu, a nawet wręcz przeciwnie. Choroba się nasilała a przepisywane leki jak sie okazało były wręcz szkodliwe. Po poradzie u innego lekarza objawy choroby zanikły po tygodniu leczenia. ODRADZAM.

Po poradzie u innego lekarza objawy choroby zanikły po tygodniu leczenia.
ODRADZAM.

Najgorszy lekarz jakiego tylko mozna wyobrazic sobie.Typowy naciagacz,konowal i kompletnie nie kompetentny czlowiek!Wyskoczyl mi na plecach kaszak,na poczatku wygladal jak pryszcz,wiec udalem sie do dermatologa.On stwierdzil,ze to ropien i wypisal mi masc oraz antybiotyk i wyznaczyl nastepna wizyte,powiedzial,ze po 3 dnia antybiotyk i masc zrobi swoje a wtedy on nakluje ropien i go wycisnie!podczas kolejnej wizyty faktycznie mi to przekul wycisnal nieco krwi i stwierdzil,ze nie wszystko poszlo po jego mysli poniewaz nie udalo sie jemu wszystkiego usunac!wyznaczyl mi kolejny termin i wypisal jeszcze mocniejszy antybiotyk!naszczescie nie czekalem juz kolejnych kilku dni na kolejne bezwartosciowe naklucie,tylko udalem sie do chirurga.po tym jak opisalem cala historie leczenia chirurg go wysmial,nacial mi to i usunal w calosci!wizyta u chirurga kosztowala mnie 70zl.Z kolei dwie bezsensowne a nawet szkodliwe wizyty u Kwasnego po 120zl kazda!!!!!!!!!!naprawde odradzam!strata czasu,kasy i zdrowia!

Pan nie trafil z diagnoza kilkakrotnie, zwykly naciagacz.

Pan nie trafil z diagnoza kilkakrotnie, zwykly naciagacz.

Wyleczyl z uporczywej infekcji bakteryjnej miejsc intymnych, ale celowo nie przepisał nic przeciwgrzybicznego - kolejny lekarz był zaszokowany taką niekompetencją. Lekarz sympatyczny ale szalenie łasy na pieniądze. Mimo wszystko z jednego wyleczył, szkoda, że za takie pieniądze i niekompleksowo.

Kilka razy korzystałam z wizyt u Pana Kwaśnego... Zgadzam się z opiniami, że jest to naciągacz i można odnieść wrażenie, że celowo przedłuża leczenie. Chociaż może być to także problem związany z jego kompetencjami - za każdym razem gdy pytałam o schorzenie i jego przyczyny nie był mi w stanie niczego wyjaśnić. Leczyłam u niego m.in. trądzik - po wszelkiego rodzaju maściach, a także antybiotykach doustnych efektów nie było żadnych, a wręcz było tylko gorzej... Nie tylko straciłam pieniądze, ale także naraziłam swoje zdrowie niepotrzebnie biorąc bardzo silne leki. Odradzam!

Odradzam!

Byłam z synem u kilku specjalistów niestety każdy mówił i leczył inaczej.Na koniec trafiłam do doktora Kwaśnego na pierwszej wizycie postawił diagnoze przepisał lek i było po sprawie.Szkoda tylko, że nie wiedziałam wczesniej o doktorze. Jestem mu wdzięczna.Naprawde polecam.

Bardzo dobry lekarz..wyleczył i mnie i mojego męża z trądziku.Wytłumaczył skąd sie wziely nasze problemy i przystapil do leczenia juz po 3 tygodniach znajomi nie mogli sie nadziwic olbrzymiej zmianie... Ma bardzo duza wiedze dlatego nie potrzebuje duzej ilosci czasu na rozpoznanie.Ja moge szczerze polecic

Miałem okazje korzystać z tego Pana usług pierwszy i ostatni raz. Temu Panu zależy tylko na własnym interesie.Co do diagnozy nie mam zastrzeżeń ponieważ była trafna ale ilość leków przepisana była za mała by wyleczyć infekcję .Prawdopodobnie po to żeby odwiedzić Pana doktora raz kolejny ,tylko po to by wziąć receptę na kończący się antybiotyk.Znalazłem więc innego tańszego i który przepisał antybiotyk tak ,by choroba się nie nawróciła.Ale ogólnie nie polecam.

Miałem okazje korzystać z tego Pana usług pierwszy i ostatni raz.

Nie polecam chodziłam przez kilka miesięcy bez rezultatów. Zwykły naciągacz

Nie polecam chodziłam przez kilka miesięcy bez rezultatów. Zwykły naciągacz