lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogłam się odchudzić. Pan Krzysztof zdiagnozował mnie i stwierdził, że mam kłopoty hormonalne. Po kilku miesiącach leczenia farmakologicznego odzyskałam właściwie wzorową sylwetkę. Teraz zażywam leki, ale to nie to co kiedyś. Daje wiarę w nowe życie, prawdę mówiąc.

Całą moją rodzinę u niego leczę. Dojeżdżamy do niego specjalnie z Katowic. Jeden z lepszych specjalistów w kraju, jeżeli chodzi o choroby wewnętrzne. Rewelacyjne kwalifikacje.

Jeden z niewielu lekarzy, jakich znam, który dostrzega w lekach skutki uboczne i potrafi dobrać dawki tak, aby okazały się skutecznie w krótkim czasie.

Ma dostęp do najbardziej nowoczesnych leków. Istnieje nawet opcja terapii eksperymentalnej w mocno krytycznych przypadkach.

Jeden z najbardziej zaufanych lekarzy, którzy potrafią dopasować leczenie farmakologiczne pod różnorodne schorzenia, bez wywoływania skutków ubocznych.

Wciąż poszukujesz "Internista Jaworzno"?

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Partyzantów9
43-603 Jaworzno