dr n. med. Krzysztof Lewandowski

Chirurg naczyniowy

Bardzo nieprzyjemny człowiek, w dodatku nie potrafi poprawnie wystawić recepty, która nie może być później zrealizowana w aptece. Nie polecam.

UWAGA - opinia dotyczy pana doktora Krzysztofa Lewandowskiego z POZNANIA, chirurga naczyniowego (gabinety MEDIC). Wizytę mogę opisać w samych superlatywach. Byłem z wiekowym ojcem. Rozmowa bez pospiechu, do wyczerpania tematu, ZERO ponagleń czy objawów zniecierpliwienia. Okraszone tematycznym wykładem, z którego człowiek przeciętnie zorientowany w budowie ciała ludzkiego wiele się nauczy. Brawa dla Pana Doktora za "starą szkołę". Dziś to rzadkość. Zdecydowanie polecam.

Nieuprzejmy i stawiający siebie wyżej nad biednym pacjentem. Przez takich lekarzy ludzie boja się badać

Szacunek za fachowość, za wiedzę i podejście do pacjenta. Skuteczność leczenia i powrót optymizmu zawdzięczamy Panu doktorowi dziękujemy za opiekę i poświęcony czas. Godny polecenia, pełen oddania lekarz i wspaniały człowiek..Ewa i Leszek Szaniawscy

Ma ponoć kompetencje, jest ,,prowizorycznie" uprzejmy, ale MINIMALNA ilość poświęconego czasu i brak tłumaczenia czegokolwiek- nie wywołuje chęci powrotu. No i faktycznie najlepiej być dziewczątkiem przed 30-tką (wzmożone zainteresowanie).

LEKARZ KTORY ROZMAWIA Z PACJENTEM,TLUMACZY SPOKOJNIE I CIERPLIWIE ,BARDZO DOBRY CHIRURG I TO NIE TYLKO NACZYNIOWY .OGROMNA ZALETA TEGO LEKARZA TO SZACUNEK I CIERPLIWOSC DO STARSZYCH OSOB .JEST WYJATKOWYM LEKARZEM I MYSLE ZE TAKICH LEKARZY W POZNANIU NAM BRAKUJE.

Trudno oceniać lekarza, jeżeli pod jednym nazwiskiem figuruję przynajmniej 3 lekarzy. bo dr Lewandowski który przyjmuje w Krakowie nie jest tym samym z Poznania, więc kogo oceniamy??????

fantastyczny człowiek,kompetentny lekarz.uratował życie mojemu tacie.gorąco polecam!!!

W Lux Medzie Pan doktor przeprowadza obliterację. Radzę nie dać się nabrać na jego zapewnienia o wspaniałych efektach. Jego wiedza i umiejętności w tym zakresie są mikroskopijne. Widać, że zupełnie się nie rozwija w tej dziedzinie. Powinien się douczyć. Moim zdaniem, jeśli nie potrafi czegoś robić, nie powinno się narażać pacjentki na niepotrzebne koszty. U mnie nadal wszystko widać, nie widzę żadnego efektu, czym dr się nie przejął. Lepiej żeby Lux Med wysłał go na ponowne przeszkolenie. Póki co, szkoda czasu na tego lekarza.

Byłam pacjentką pana doktora. Powiem szczerze, że straciłam wiarę w lekarzy (w ich umiejętności, wiedzę, kompetencje, możliwość zaufania), ale przede wszystkim straciłam wiarę w ludzi. Totalna znieczulica, zero szacunku, wszystko co reprezentuje sobą początkowo pan doktor, to tylko pozory.