dr n. med. Krzysztof Lewandowski

Chirurg naczyniowy

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Gorąco polecam!!!

Nie wykonał koniecznych badań do rozpoczęcia zaleconej kuracji,bez dokładnej diagnostyki,wypuścił do domu i co dalej??? A jeśli ten skrzep się urwie?,a jeśli przyczyną jest np. białaczka czy inny nowotwór? Czy jeśli by, to było Pana dziecko tak lekko by pan się pozbył problemu?

Zdecydowanie skupiony tylko na pacjentach prywatnych. Stanowczo odradzam wizytę - nie interesuje go w przypadkach publicznych trafna diagnoza, przebieg leczenia i efekty tylko czas! Następny, proszę!

Polecam wszystkim Panią wizyta u Pana doktora to kompleksowe spojrzenie na kobietę. :-) Celina Żmuda

:-) Celina Żmuda

Dokładnie przebadał, zdiagnozował, omówił problem w sposób zrozumiały dla pacjenta, poświecił odpowiednio dużo czasu.

Zdecydowanie odradzam. Kompletna znieczulica i brak odpowiedzialnosci.

Zdecydowanie odradzam. Kompletna znieczulica i brak odpowiedzialnosci.

Po błędzie innych lekarzy, nie dość, że uratował życie mojej mamie, później uniknął amputacji to nadal leczy i to z dobrym skutkiem. Zdecydowanie polecam.

Trudny kontakt. Wiedza jest ale wydaje się być niezgodna z obecnymi trendami. Opisy badań USG niezrozumiałe dla innych specjalistów z tej samej dziedziny.

Rewelacyjny lekarz.Zdecydowanie polecam.

Rewelacyjny lekarz.Zdecydowanie polecam.

z moim problemem z jelitami nie poradził sobie i w momecie gdy pojawiły się komplikacje pooperacyjne " zapomniał " skierowac do spoecjalisty