Pan Doktor wyprowadził mnie na tak zwaną prostą. Miałem bardzo silne dolegliwości związane ze zwyrodnieniami, a dzięki zastosowanemu leczeniu stopniowo, ale trwale powróciłem do normalnego funkcjonowania. Polecam zabiegi akupunktury, ale też inne zalecane przez tego lekarza metody leczenia.

Jestem super zadowolona z zabiegu jaki przeszłam pod skalpelem Pana Doktora. Miałam zrobioną korektę odstających uszu oraz nie do końca dobrze uformowanego ich brzegu (nie potrafię fachowo nazwać ;)). Zabieg bezbólowy, spokojnie przebiegł, a efekt po zdjęciu opatrunku dla mnie oszałamiający. Jestem zadowolona na 100% - polecam i dziękuję.

Jestem super zadowolona z zabiegu jaki przeszłam pod skalpelem Pana Doktora.

Doktor zrobił mi "nowe uszy". Miałam dużą asymetrię pomiędzy jedną, a drugą małżowiną uszną (lewe odstawało dużo bardziej niż prawe). Bałam się efekt, że operacja nie spełni moich wymagań, ale rezultat jest świetny!!!:) Doktor na prawdę się postarał i teraz moje uszy są symetryczne i pięknie przylegają do głowy. W najbliższym czasie planuje zrobić powieki u Pana Doktorka.. :)

Sympatyczny, służący radą, a co najważniejsze fachowy. Doktor Lik dwukrotnie robił mi zabiegi tj. wycięcie dużego kaszaka w okolicy nosa i korekta odstającego ucha z poprawą jego kształtu. W obu przypadkach jestem bardzo zadowolony. Blizna w okolicy nosa jest praktycznie niewidoczna, a ucha nareszcie się nie wstydzę, bo jego wygląd jest taki sam jak po drugiej stronie. Zabieg był zupełnie bezbolesny, a spokój który we mnie powodował Pan Doktor prze zabiegiem i pewność w postępowaniu oraz objaśnianiu procedury sprawiały, że strachu właściwie nie było. Gdybym miał po raz kolejny poddać się operacji również wybrałbym Krzysztofa Lik.

A ja się nie zgadzam z poniższymi opiniami. Wiem, że takie portale służą głównie do wyrażania niezadowolenia, a mało kto sili się na wyrazy uznania dla swojego lekarza, dlatego postanowiłem wyrazić moją opinię na temat Pana Doktora. Moja mama leczy się u Doktora około 7 lat. Ma generalnie mówiąc duże zmiany deformacyjne klatki piersiowej i kręgosłupa rzutujące na funkcjonowanie innych narządów (płuc, serca) i dające znaczny ból. Ktoś kiedyś polecił Pana Doktora jako świetnego fachowca w leczeniu bólu, dlatego też moja mama rozpoczęła leczenie. Zarówno ona jak i ja uważamy, że był do bardzo dobry wybór. Leczenie nie ograniczyło się do ulżenia w cierpieniu, ale również do pracy nad poprawieniem ogólnego stanu zdrowia. Pierwsze efekty były dość szybko, teraz leczenie jest po prostu podtrzymywane i ewentualnie stosownie do potrzeb korygowane. Polecam dr Lik. Świetny specjalista, podchodzący do pacjenta jako do całości, a nie wyrywkowo do problemu, poświęca każdemu bardzo dużo czasu, a do tego przyjmuje w bardzo ładnej przychodni. Pozdrawiam Pana Doktora, a czytającym odradzam czytania wg mnie bardzo niesprawiedliwych osądów.

Nie polecam! Pan doktor zapisuje drogie leki i ze wskazaniem aby wykupić je w swojej aptece. Na przepuklinę między kręgową np. wyciąg z wiesiołka. Równie dobrze można sobie parzyć rumianek. Poza tym jest nieuprzejmy, nie informuje jak długo będzie przebiegać leczenie i jakimi metodami.

nie uprzejmy nic niemożna się dowiedzieć bo przeszkadza się w pracy panu doktorowi rozmową nie polecam tego lekarza