3,7

A ja się nie zgadzam z poniższymi opiniami. Wiem, że takie portale służą głównie do wyrażania niezadowolenia, a mało kto sili się na wyrazy uznania dla swojego lekarza, dlatego postanowiłem wyrazić moją opinię na temat Pana Doktora. Moja mama leczy się u Doktora około 7 lat. Ma generalnie mówiąc duże zmiany deformacyjne klatki piersiowej i kręgosłupa rzutujące na funkcjonowanie innych narządów (płuc, serca) i dające znaczny ból. Ktoś kiedyś polecił Pana Doktora jako świetnego fachowca w leczeniu bólu, dlatego też moja mama rozpoczęła leczenie. Zarówno ona jak i ja uważamy, że był do bardzo dobry wybór. Leczenie nie ograniczyło się do ulżenia w cierpieniu, ale również do pracy nad poprawieniem ogólnego stanu zdrowia. Pierwsze efekty były dość szybko, teraz leczenie jest po prostu podtrzymywane i ewentualnie stosownie do potrzeb korygowane. Polecam dr Lik. Świetny specjalista, podchodzący do pacjenta jako do całości, a nie wyrywkowo do problemu, poświęca każdemu bardzo dużo czasu, a do tego przyjmuje w bardzo ładnej przychodni. Pozdrawiam Pana Doktora, a czytającym odradzam czytania wg mnie bardzo niesprawiedliwych osądów.

Sympatyczny, służący radą, a co najważniejsze fachowy. Doktor Lik dwukrotnie robił mi zabiegi tj. wycięcie dużego kaszaka w okolicy nosa i korekta odstającego ucha z poprawą jego kształtu. W obu przypadkach jestem bardzo zadowolony. Blizna w okolicy nosa jest praktycznie niewidoczna, a ucha nareszcie się nie wstydzę, bo jego wygląd jest taki sam jak po drugiej stronie. Zabieg był zupełnie bezbolesny, a spokój który we mnie powodował Pan Doktor prze zabiegiem i pewność w postępowaniu oraz objaśnianiu procedury sprawiały, że strachu właściwie nie było. Gdybym miał po raz kolejny poddać się operacji również wybrałbym Krzysztofa Lik.

Doktor zrobił mi "nowe uszy". Miałam dużą asymetrię pomiędzy jedną, a drugą małżowiną uszną (lewe odstawało dużo bardziej niż prawe). Bałam się efekt, że operacja nie spełni moich wymagań, ale rezultat jest świetny!!!:) Doktor na prawdę się postarał i teraz moje uszy są symetryczne i pięknie przylegają do głowy. W najbliższym czasie planuje zrobić powieki u Pana Doktorka.. :)

Jestem super zadowolona z zabiegu jaki przeszłam pod skalpelem Pana Doktora. Miałam zrobioną korektę odstających uszu oraz nie do końca dobrze uformowanego ich brzegu (nie potrafię fachowo nazwać ;)). Zabieg bezbólowy, spokojnie przebiegł, a efekt po zdjęciu opatrunku dla mnie oszałamiający. Jestem zadowolona na 100% - polecam i dziękuję.

Jestem super zadowolona z zabiegu jaki przeszłam pod skalpelem Pana Doktora.

Nie polecam! Pan doktor zapisuje drogie leki i ze wskazaniem aby wykupić je w swojej aptece. Na przepuklinę między kręgową np. wyciąg z wiesiołka. Równie dobrze można sobie parzyć rumianek. Poza tym jest nieuprzejmy, nie informuje jak długo będzie przebiegać leczenie i jakimi metodami.

nie uprzejmy nic niemożna się dowiedzieć bo przeszkadza się w pracy panu doktorowi rozmową nie polecam tego lekarza