lekarz Krzysztof Lisicki

1,2

Koszmar, nie lekarz! Strata czasu i zdrowia. Nie było mu w głowie badanie stawu, z którym sie zgłosiłam. Wypisał niedorzeczne skierowanie na rtg kręgosłupa i nawet na do widzenia nie zareagował. I NFZ naszymi pieniędzmi za taką "pracę" płaci!

Cepelek to najgorsza przychodnia w Warszawie, lekarze nie maja o niczym pojęcia, nie chce leczyć ludzi i dawać im skierowań na specjalistyczne badania, które zlecił lekarz z Soru na którym wylądowałam ponieważ leczenie Pana Krzysztofa Lisickiego nie przyniosło żadnych rezultatów. Dzis jak i w maju odmówił mi skierowania na badanie, rehabilitacje które są zlecone. Pod maja chodzę w kołnierzu ortopedycznym bez żadnej pomocy lekarza z przychodzi natomiast co tydzień ładuje w szpitalu ponieważ nie mogę ruszyć lewa kończyna, ani usunąć z powodu blokady pleców przez odcinek kręgosłupa ale zdaniem Pana doktora nie ma wskazań do zrobienia rezonansu. Teraz jak i na wczesniejszych wizytach nie wstał nawet z krzesła żeby mnie zbadac natomiast od progu krzyczy i jest bardzo nieprzyjemny. DRAMAT LEKARZ
Ps. Szkoda, ze nie da się dać 0 gwiazdek

Najgorszy lekarz na jakiego trafilem. Nie dość ze głuchy i trzeba kilka razy powtarzac, ma już chyba ulubione powiwdzonko to nie urząd. Prosiłem o skierowanie. Odmowil. Nawet nie zbadał. Na zadane pytanie jak ma mnue leczyc skoro nie w chce mi dac skierowań, nic nie odpowiedzial, wykrzykując ze potrzebny my rtg. Problem nie dotyczyl kosci. Generalnie malo uprzejmy to delikatnie powiedziane, niekompetentny i piastujacy chyba tylko pracę w CEPELEK bo gdzie indziej by go nie przyjęto. Stanowczo odradzam

Odradzam wizytę u tego lekarza, straciłem tylko swój cenny czas. Od samego początku pan doktor był nieuprzejmy i kompletnie nie słuchał tego co mówię (musiałem 3 razy powtarzać to samo). W rezultacie nie dostałem żadnej pomocy, ale przynajmniej mam nauczkę, żeby przed wizytą czytać opinie..

Absolutnie odradzam!!! Zmarnowany dzień urlopu i czas oczekiwania - pół godziny opóźnienia, pacjentów ustawionych ma na co 5 minut, przy czym niektórzy, po kilka na tą samą godzinę. Po wejściu do gabinetu nawrzeszczał na mnie, spytał co mnie bardziej boli bo jedna choroba to jedna wizyta. Kazał zdjąć spodnie i z daleka ocenił w sekundę co mi jest. Nie obejrzał żadnych wyników, a jak powiedziałam, że chce skierowanie to stwierdził, że on nie jest urzędasem, żeby papierki wypisywać, po czym skierował na co innego niz prosiłam, mówiąc podniesionym głosem, że jak mi prywatny lekarz to zalecił, to niech on mnie leczy. Chamstwo i agresja. Unikać tego lekarza jak ognia!

Kpina i dramat. Wizyta, po miesiącach czekania ze skierowaniem na cito z SORu zakończona łamaniem praw pacjenta i odmówieniem badań. O spóźnienie i braku elementarnej kultury już nie wspomnę. Ortopeda, który nawet nie dotknął czy obejrzał stawu po urazie, zignorował opinie z wizyty na SORze, nie wysłuchał historii choroby. Po czym odmówił dalszych badań, wyprosił z gabinetu i dosłownie nakrzyczał, że to on jest tu lekarzem i co ja śmiem wiedzieć - o własnym ciele, o badaniach i opisach medycznych które trzymam w ręku, których nie raczył obejrzeć.