lekarz Krzysztof Łochowicz

Brak badania usg przy skręconym stawie skokowym trzeciego stopnia Nie jestem zadowolona

Brak badania usg przy skręconym stawie skokowym trzeciego stopnia
Nie jestem zadowolona

Lekarz super! Strasznie bałam się przed wizytą ale nie potrzebnie! Bardzo fachowy i przyjacielski. Lekarz wytłumaczył mi co jest nie tak z moim kolanem jak i dalsze kroki jeżeli chodzi o jego leczenie! Polecam wszystkim:)

Lekarz niezwykle uprzejmy. Miałem problemy ze stawem biodrowym, pan doktor wstawił mi endoprotezę i od tej pory czuję się o wiele lepiej. Przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokoił, LEKARZ Z POWOŁANIA! Zadowolony pacjent.

Zadowolony pacjent.

Sympatyczny człowiek, kompetentny i budzący zaufanie.

Sympatyczny człowiek, kompetentny i budzący zaufanie.

Bardzo dobry lekarz,miły i co najważniejsze uśmiechnięty a nie jak to się często zdarza bucowaty,nie ma problemu z udzieleniem informacji jak ma dyżur w szpitalu,łatwo nawiązuje się z nim rozmowę przez co człowiek nie jest spięty i nie boji się o cokolwiek zapytać,polecam

Lekarz , który spełnia wszystkie oczekiwania pacjenta. Zarówno te związane z samym procesem leczenia,jak i te dotyczące kontaktu z chorym. Jest doskonałym, doswiadczonym specjalistą, dokładnym i cierpliwym. Już podczas pierwszej rozmowy potrafi wzbudzic pełne zaufanie i sympatię. Zawsze usmiechnięty, pogodny i gotowy do wyjasnień wszelkich wątpliwosci. Nie zbywa pacjenta, traktuje go poważnie poswięcając mu duzo czasu. Mam odczucie, że zaopiekował się mną idealny lekarz.

trudno umówic się z nim na wizytę w poradni ortopedycznej, w szpitalu ciężko go złapać, mimo tego, ze jest dobrym lekarzem, to nie poszlabym do niego po raz kolejny ze wzgledu na rozwlekanie sie problemu z powodu dlugiego okresu oczekiwania na kolejna wizyte

Bardzo miły lekarz.Potrafi poświęcić swój cenny czas nawet po godzinach pracy.Jestem z Pana doktora bardzo zadowolona.Polecam takiego sumiennego lekarza, każdemu kto potrzebuje pomocy.

bardzo miły uczynny i kompetentny.Dokładnie wytłumaczy jak będzie przebiegać leczenie i kolejne etapy. Nawet po godzinach pracy ma czas dla pacjenta

Lekarz oddany pacjentom, zawsze uśmiechnięty, zawsze ma dla wszystkich czas i miłe słowo