Krzysztof Łoza

Polecam Pana Doktora, jest bardzo dobrym specjalista a licówki przez niego wykonane służą mi już długi czas i jestem bardzo zadowolona z efektu. Doktor jest bardzo dokładny, wyjaśnia proces leczenia skrupulatnie, o cenach byłam poinformowana w trakcie wizyt i mogę gorąco polecić Doktora Krzysztofa!

u Doktora miałem wykonane kilka koron na implantach,wszystko zostało wykonane szybko i zupełnie bezboleśnie,Doktor dokładnie wytłumaczył co bedzie wykonane.Z efektu jestem bardzo zadowolony,szczerze polecam tego Dentyste

Niedawno zakonczylam leczenie bolacego stawu i odbudowy zgryzu u Pana Doktora.Jestem zadowolona z efektu leczenia i polecam calym sercem.

Miałam wykonane licówki u Pana Doktora.Cale leczenie przebiegło bez problemów,miałam wykonany projekt i wizualizacje przyszłego efektu estetycznego i na każdym etapie konsultowaliśmy czy prace idą zgodnie z moim punktem widzenia.Doktor pracuje w systemie komputerowym i to bardzo podwyższa jakość wykonanej pracy.Jesem Doktorowi bardzo wdzięczna i polecam każdemu kto ma problem z nieestetycznymi uśmiechem.

Nie polecam. Wymiana koron tragedia. Jak zapytałam o apart, to powiedział że w moim wieku to już raczej się nic nie zrobi, (sam miał aparat) a wtedy byłam ze 3 lata starsza od niego :). I oczywiście jedynym słusznym rozwiązaniem, poprawy estetyki, były korony, całość pewnie 10 razy droższa niż aparat, omijajcie szerokim łukiem. Szkoda że nie ma ujemnej skali.

Szkoda że nie ma ujemnej skali.

NIE POLECAM!!! wszystko przez wyrwanie zeba, które spowodowało trwały uszczerbek na moim zdrowiu:( pan doktor nawet nie spojrzal na rentgen, kase wziął, oczywiście tę wyższą stawke, bo rwanie było z dłutowaniem, ale nie z potrzeby, ale braku umiejętności. 4 lata nie mam czucia w twarzy i tego już nikt mi nie wróci!!!! załamana, gryząca warge od 4 lat...:/

załamana, gryząca warge od 4 lat...:/

Bylem w Soldencie w zeszlym tygodniu,leczenie przebieglo bardzo profesjonalnie i cena byla nizsza niz srednia warszawska.Pan doktor pracuje w znieczuleniu,nic nie bolalo,a, problem z zebem byl naprawde duzy,niewielu dentystow chcialo to robic a Pan doktor poradzil sobie w jedna wizyte.Nie mam nic do dodania,polecam z pelnym zdecydowaniem

Nie polecam. Za pierwszym razem doktorowi po prostu nie wyszło. Za poprawki musiałam zapłacić bólem i pieniędzmi.

U Pana Dr Krzysztofa lecze sie juz od 4 lat. Potrafi dokładnie wszytsko wytłumaczyć, dokładnie sprawdza kazdy ząb i umiejętnie zajmuje sie problemem. Wizyta mija bardzo szybka z powodu atmosfery, która panuje w gabinecie :))

Dr niestety nie umie wyrywac zębów - wyrywał mi 2 zęby - oba rwania były z komplikacjami, miało miejsce drastyczne dłutowanie, skończyło się uszkodzeniami dziąsła i nerwa z jednej strony. Kolejne zęby wyrywałem u innego chirurga, to oczywiście nie było żadnych problemów i mniej zapłaciłem. genegalnie nie jestem zadowolony. przy takich uszkodzeniach chociaż nie powinno się płacić za usługę... a gabinet, gdzie dr przyjmuje, do najtańszych nie należy...