2,8
2,8
3,4
3,6
2,6

Bylem w Soldencie w zeszlym tygodniu,leczenie przebieglo bardzo profesjonalnie i cena byla nizsza niz srednia warszawska.Pan doktor pracuje w znieczuleniu,nic nie bolalo,a, problem z zebem byl naprawde duzy,niewielu dentystow chcialo to robic a Pan doktor poradzil sobie w jedna wizyte.Nie mam nic do dodania,polecam z pelnym zdecydowaniem

Dr niestety nie umie wyrywac zębów - wyrywał mi 2 zęby - oba rwania były z komplikacjami, miało miejsce drastyczne dłutowanie, skończyło się uszkodzeniami dziąsła i nerwa z jednej strony. Kolejne zęby wyrywałem u innego chirurga, to oczywiście nie było żadnych problemów i mniej zapłaciłem. genegalnie nie jestem zadowolony. przy takich uszkodzeniach chociaż nie powinno się płacić za usługę... a gabinet, gdzie dr przyjmuje, do najtańszych nie należy...

U Pana Dr Krzysztofa lecze sie juz od 4 lat. Potrafi dokładnie wszytsko wytłumaczyć, dokładnie sprawdza kazdy ząb i umiejętnie zajmuje sie problemem. Wizyta mija bardzo szybka z powodu atmosfery, która panuje w gabinecie :))

NIE POLECAM!!! wszystko przez wyrwanie zeba, które spowodowało trwały uszczerbek na moim zdrowiu:( pan doktor nawet nie spojrzal na rentgen, kase wziął, oczywiście tę wyższą stawke, bo rwanie było z dłutowaniem, ale nie z potrzeby, ale braku umiejętności. 4 lata nie mam czucia w twarzy i tego już nikt mi nie wróci!!!! załamana, gryząca warge od 4 lat...:/

załamana, gryząca warge od 4 lat...:/

Nie polecam. Za pierwszym razem doktorowi po prostu nie wyszło. Za poprawki musiałam zapłacić bólem i pieniędzmi.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134