lekarz Krzysztof Lubecki

2,5
2,2
2,2
2,1

Co wy kobiety piszecie!!!!!!!!!! skoro tak wam zle na NFZ co po co chodzicie!! Idzcie prywatnie skoro chcecie miec rozkladany czerwony dywan przed wejsciem!!Jak tak mozna obrażac człowieka i jego zawód-prace!! To wspanialy lekarz!!!! Pomógl nie jednej kobiecie!!Pomyslcie same czy wy nigdy nie macie zlego dnia??!!! codziennie chodzicie z bumerangiem na twarzy moze poprostu ma taki wyraz twarzy nie inny... Ale jest dobrym lekarzem!

chodzilam prywatnie, zadecydowalam ze trzeba rozwiazac ciaze...mial byc przy porodzie, byl cale 2 minuty....zostawil mnie z bolami na cala noc, rano stwierdzil ze ja symuluje porod -KTORY SAM WYWYŁAŁ , dal mi wypis do domu......a ja mialam bole parte, gdyby nie interwencja poloznej nie wiem co by sie stalo bo ja nie mialam juz sil,rodzilam 23 godziny...cala akcja skonczona cesarka, wypis mi zabrano a on nadal chodzi po tym swiecie i traktuje kobiety jak najgorsze szamty.........ostrzegam wszystkich - NIE DAJCIE SIE PONIZAC TEMU CZLOWIEKOWI ,NIE RYZYKUJCIE ZDROWIEM WLASNYM I SWOICH DZIECI !!!!

AROGANCKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr Lubecki prowadził moja pierwsza ciążę,polecaly go znajome z pracy bo mozna z nim wszystko załatwić tzn cesarke na życzenie. Dr bardzo humorzasty, jak był w złym nastroju to lepiej było sie na wizycie nie odzywać. Myśle ze tylko czeka na prpozycje łapówki za poród. Ja nie chciałam wywolywania porodu. Akurat w trakcie porodu Lubecki był w szpitalu, zbadał mnie podczas porannego obchodu w szpitalu ( była to juz 8 godz porodu, głowka nie schodzila) a on wpadł, stwierdzi ze rodzimy i tyle go widziałam, jak zaczęło zanikać tetno dziecka wszyscy zaczęli biegać w poplochu, skończyło sie na vaccum, peknietej pochwie i zmasakrowanej glowce dziecka ( na szczęście w kilka godzin po porodzie zrobiła sie normalna, ale pierwszy widok był przerażający), dodam ze inni lekarze kończyli mój porod a nie Lubecki. Na kontrolnej wizycie po porodzie bezczelnie stwierdził ze on nie używa vaccum tylko ewentualnie kleszcze bo są bezpieczniejsze, a poza tym on nie męczy swoich pacjentek jeśli poród sie przedłuża i nie widać postępu. A ja kim byłam?? Przecież jego pacjentka , przez 9 miesiecy placialm za wizyty, tylko nie posmarowalam panu doktorowi dodatkowo!! Zdecydowanie odradzam

Lekarz nie godny polecenia.prowadził moja ciąze na kase chorych nieuprzejmy wizyta trwała 5 min zero wyjaśnień i zainteresowania na oddziale równiez jakbym nie była jego pacjentka zato prywatnie nie ten sam człowiek do rany przyłozyc wniosek materjalista bez zaangazowania.

Nie Polecam Kompletny brak podejścia do pacjenta zero zaintersowania na oddziale

Nie Polecam
Kompletny brak podejścia do pacjenta
zero zaintersowania na oddziale

Zdecydowanie Odradzam jest beszczelny,zachowuje sie jakby łaske robił tylko na kase patrzy !! brak słów Tylko nie ten lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz zdecydowanie nie z powołania, praktykuje ten zawód chyba wyłącznie z chęci wzbogacenia się. Dziwie się, że są jeszcze kobiety, które chcą się u niego leczyć i że jeszcze pracuje w ostrowskim szpitalu ale zapewne ma tam układy skoro pozwala sobie na takie zachowanie, które uchodzi mu bezkarnie.

nie polecam na pierwszym miejscu jest kasa dla niego dopiero dalej dobro pacjenta. Przestrzegam kobiety ciężarne!!!!!!

kobieta poszla na prosty zabieg do tego rzeznika a skonczyla na cmentarzu brak z jego strony kompleksowego podejscia do problemu zdrowotnego pacjenta nie zwazajac na ogolny stan zdrowia podjal sie operacji to przechodzi ludzkie pojęcie

kobieta poszla na prosty zabieg do tego rzeznika a skonczyla na cmentarzu