lekarz Krzysztof Łuczyński

Mam bardzo dobre zdanie o doktorze Łuczyńskim. Uratował moją córkę kiedy byłam w piątym miesiącu ciąży. W tym momencie jestem w ciąży z drugim dzieckiem i naprawdę nie mam powodów do narzekań. Mogę natomiast pochwalić jego zachowanie w stosunku do mnie, jest miły, uprzejmy, wszystko dokładnie i bardzo cierpliwie mi tłumaczy, odpowiada na każde pytanie i nie robi tego ani z wyrzutami ani z łaską. Naprawdę dobry lekarz. Dziękuję Panie Krzysztofie za moją Wiktorkę.

polecam tego lekarza sympatyczny mily zna sie na swojej pracy, zostal mi on polecony przez moja przyjaciolke, nie mylila sie co do kompetencji tego doktora. pozdrawiam doktora Łuczyńskiego

polecam tego lekarza
sympatyczny mily zna sie na swojej pracy,
pozdrawiam doktora Łuczyńskiego

Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność,zero profesjonalizmu i zaangażowania,za to pełno chamstwa,złośliwości i tupetu.Odradzam