dr n. med. Krzysztof Łukojć

3,9
3,4
3,4
Dodaj opinię Umów wizytę

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Witam! Jeśli usłyszycie nazwisko lekarza Łukojć--- to uciekajcie. Lekarz który wpędził mnie w powazną chorobe prostaty i proctitis chronica. Absolutnie nie polecma, odradzam !!!! Przepisał mi ogromna dawkę niepotrzebnego antybiotyku na niby zapalenie prostaty (mam 24 lata)-- leki nic nie pomogły - wiem prostate sie ciezko leczy, ale to leczenie było niepotrzebne w ogóel, leki spowodowały jeszcze zaostrzenie stanu w późniejszym czasie oraz zlikwidowanie całkowite własciwej flory po czym dostałem przewlekłego zapalenia odbytu !!!! Jak mu to powedziałem to zasugerował żebym poszedł do jego kolegi, i że on mu nie ...

Witam!
Jeśli usłyszycie nazwisko lekarza Łukojć--- to uciekajcie.
Przepisał mi ogromna dawkę niepotrzebnego antybiotyku na niby zapalenie prostaty (mam 24 lata)-- leki nic nie pomogły - wiem prostate sie ciezko leczy, ale to leczenie było niepotrzebne w ogóel, leki spowodowały jeszcze zaostrzenie stanu w późniejszym czasie oraz zlikwidowanie całkowite własciwej flory po czym dostałem przewlekłego zapalenia odbytu !!!! Jak mu to powedziałem to zasugerował żebym poszedł do jego kolegi, i że on mu nie będzie odbierał pracy -- oczywiście zasugerował wizyte prywatną!
Jednym słowem wpędził mnie w chorobę!!!!

Cwaniak jakich mało !!! Chytry na pieniądze ze aż sie wierzyć nie chce ze to lekarz :( ..... Jak byłem na wizycie kontrolnej.... trwała ona dokładnie 1,5 minuty !!!! i kazał zapłacić 100 zł !!! wypisał tylko recepte..... TO NIE JEST LEKARZ!!! złodziej !!

Niestety, nie mogę polecić tego lekarza. Wydaje się być kompetetny; jest miły, ale cóż z tego skoro nie potrafił pomóc mojemu Tacie. Jestem w stanie zrozumieć, że żaden z lekarzy nie posiadł wiedzy absolutnej, jednak wydawanie opinii w rodzaju: "nic nie da się z tym zrobić i tak już musi być" i nie poinformowanie pacjenta o innym rozwiązaniu nie pozwala mi dobrze myśleć o panu Łukojciu. Gdyby padło choć jedno słowo, że uchyłki pęcherza można jednak usunąć, ale nie u nich; że możemy spróbować skonsultować się w tej sprawie z ...

Gdyby padło choć jedno słowo, że uchyłki pęcherza można jednak usunąć, ale nie u nich; że możemy spróbować skonsultować się w tej sprawie z kimś w Szpitalu Urologicznym w Katowicach ( o którego istnieniu nawet nie mieliśmy pojęcia) - zaoszczędziłoby to tacie prawie roku noszenia "worka". We wspomnianym katowickim szpitalu poinformowano nas, że operacje uchyłków są u nich na porządku dziennym. Dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności Tata funkcjonuje dziś zarówno bez cewnika i uchyłków :)

Pan dr Łukojc jest lekarzem którego poleciłbym każdemu potrzebującemu porad urologa.

Notoryczne spóżnianie się, błędne wypisywanie recept, leczenie maścmi czegos co weymaga natychmiastowej interwencji chirurgicznej. PORAŻKA!!!

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
41-500 Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
Czeladź
BELL-MED
Tarnowskie Góry, Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AVIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pl. Żeromskiego 1
41-914 Bytom