dr n. med. Krzysztof Maciejewski

Odradziłąbym tego lekarza. jest niemiły dla kobiet, które dużo przytyją w ciąży. Komentuje to tekstem:sama jest pani sobie winna. Na obchodzie w tym szpitalu po cesarskim cięciu powiedziął do mnie abym zrobiła sobie coś z tym brzuchem usuneła, wycieła lub coś innego. Myśle, ż epomylił się z powołaniem.......

Jestem pełna uznania dla doktora i z czystym sumieniem polecam go każdej mojej koleżance potrzebującej fachowej pomocy.Dr Maciejewski poprowadził całą ciążę z moim synkiem i jestem zachwycona nim jako lekarzem,człowiekiem i "mistrzem" w szpitalu w Wejherowie,w którym miałam zaszczyt rodzić. Teraz znowu jestem w ciąży i strasznie ubolewam nad tym,że nie będę mogła rodzić w Wejherowie i chodzić na wizyty do Dr Maciejewskiego ze względu na to,że mieszkam w Danii i tu będę rodziła. Jednak nie ma to jak rada i opinia fachowca i oczywiście muszę chociaż raz przyjechać do ...

Jednak nie ma to jak rada i opinia fachowca i oczywiście muszę chociaż raz przyjechać do niego na wizytę,aby swoim fachowym okiem ocenił czy dziecko w moim brzuchu rozwija się prawidłowo.

Pozdrawiam gorąco
Magdalena Reszczyńska

Wspanały lekarz, polecam zdecydowanie niezdecydowanym:), prowadził całą moją ciążę, odbierał poród w Wejherowie gdzie jest ordynatorem. Polecam też porodówkę w wejherowie.Same plusy i jeden minus na wizytę trzeba się umawiać z duuuużym wyprzedzeniem. Zadowolona Klientka -AŚ

Zadowolona Klientka -AŚ

mam za sobą doświadczenie w kontakcie z wieloma ginekologami...ten dla mnie jest WYJĄTKOWY! uprzejmy, ciepły, serdeczny człowiek! zdecydownie polecam!

Zdecydowanie odradzam. Miałam nieprzyjemnośc poznania tego "lekarza" jeszcze w szpitalu w Gdyni. Niemiły, gburowaty, niedelikatny. Nie słuchał kompletnie co mam do powiedzenia a po badaniu przed porodem dostałam krowtok którym kompletnie się nie przejął. Zdecydowanie odradzam tego pseudolekarza

Bardzo kompetentny, kulturalny lekarz. pomógł gdy inni zawiedli......... Polecam; rodziłam z nim dzieci i juz jedno dorosłe uratowała jego szybka i trafna diagnoza.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogl mi gdy inni lekarze zawiedli. Bardzo dobrze operuje, a to ważne. Polecam

bardzo dobry specjalista odbieral dwojke moich dzieci z pelna swiadomoscia polecam