dr n. med. Krzysztof Mackiewicz

2,5
2,4

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! mama ze skręcona kostką trafiła do tego lekarza, oczywiście noga w gipsie.Na ostatniej wizycie pan"doktor" zasugerował mamie , żeby poszła na operacje zmniejszenia żołądka, wypisał skarpete ortopedyczna która nie pasuje do buta. Wypisał jej granulki do picia. Dodatkowo wmówił jej ze wymiguje sie od pracy i że wymyśla sobie ból kostki. Przed mama był młody meżczyzna ktory mial złamaną kostke i był krócej na zwolnieniu. Na koniec powiedział ze wypisuje zwolnienie na jej życzenie z tym że "dostaniesie jej pokieszeni" dodam ze mama to osoba przed 60 która na pękniete biodro i przerośnięte ostrogi piętowe

Trafiłam do Pana doktora z przypadku: oto opinia całkowitego laika: Konkretny lekarz, doskonała opieka, ogromna wiedza i znajomość. Profesjonalista z rzetelnym podejściem ! Radzę udać się do tego specjalisty niż słuchać wszelakich głupot. To świetna i bardzo pomoca, osoba z powołania. Bardzo, bardzo polecam!

Trafiłam do Pana doktora z przypadku: oto opinia całkowitego laika:

Lekarz godny polecenia. Nie jest rozmowny ale za to jest konkretny. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Piszą je chyba lenie, którzy liczyli na zwolnienie a Pan dr poznał się na symulacji i kazał wracać do pracy .

Profesjonalne przyjęcie pacjenta miła obsługa pełne zadowolenie szybko załatwiona sprawa doktor godny polecenia

Polecam szybka i miła obsługa sprawa szybko załatwiona z nagłym wypadkiem gdzie na Bema kazali przyjść na drugi dzień bo nie mają miejsc kazali rozmawiać z lekarzem czy mnie psrzyjmie a jak mam porozmawiać jak nie jestem z białego stoku nieznane lekarza więc niewiem skim rozmawiać jeśli na korytarzu jest tyle ludzi to ja mam iść do gabinetu czy pielęgniarka żenada tak traktują honorowych dawców

Uważam, że Pan doktor jest świetnym specjalistą, korzystam z jego porad od wielu lat, choć w międzyczasie zdarzało się korzystać z pomocy innych, to jednak doktor Mackiewicz zawsze postawił trafną diagnozę i zastosował skuteczne leczenie. Może nie jest zbyt gadatliwy i nie należy do tych wciąż uśmiechających się, ale chodzę do niego by mnie leczył, a nie zabawiał rozmową. Najlepszy ortopeda jakiego znam.

Szkoda że nie można dam opinni 0. Zadzwoniłem opisałem swoją sytuację dla tego pożal się Boże lekarza. Pan stwierdził po moim opisie dolegliwośći że takie rzeczy się nie dzieją same z siebie bez żadnego urazu po czym oświadczył że mnie nie przyjmie I żeby nie zawracać mu głowy bo ma innego pacjenta. Na szczęście trafiłem do innego super Lekarza z powołania który szybko i doraźnie mi pomógł oraz powiedział że jeszcze dzień albo dwa bez konsultacji medycznej skończyło by się szpitalem. ( zapalenie stawu barkowego ) Radzę omijać tego chińskiego I aroganckiego Pana szerokim łukiem.

Nie polecam tego lekarza kostka spuchnięta a pan doktor stwierdził że jest ok i do pracy kazał nie symulować nie polecam tego lekarza

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego doktora już lepiej pójść do weterynarza to przynajmniej może tam pomogą. To wstyd żeby sugerować pacjentowi że symuluje kiedy zwijalam się z bólu po skręcenie nogi Pan doktor stwierdził że nic mnie nie boli i nakazał wracać do pracy. Porażka porażka i jeszcze raz porażka OMIJAJCIE szerokim łukiem tego człowieka brak kompetencji i totalna olewka

Daję po jednej gwiazdce, bo nie da się zaznaczyć zera. Niekompetentny, nieuprzejmy, prostacki. Nigdy nie zostałam tak chamsko potraktowana przez lekarza. Zdecydowanie odradzam. Opinie pozytywne piszą znajomi tego pana.