lekarz Krzysztof Mączka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bardzo niemiły członek, tak też bym go nazwał prostak i zero kultury osobistej o pacjencie już nie wspominam nastawiony na trzepanie kasy jakąś wiedze posiada skoro ludzie do niego chodzą ale ja osobiście już nie dam pozytywnej opinii po usłyszeniu jego chamskich odzywek do ludzi. Astma którą stwierdził i na którą się leczyłem okazała się błędna kilka wizyt po 250 zł poszło do śmieci razem z jego receptami odwiedziłem prawdziwego specjalistę w prawdziwym a nie zapleśniałym gabinecie i na dzień dzisiejszy jestem bez astmy i żadnych lekarstw. Osobiście nie polecam ...

Osobiście nie polecam !!

Nie dość że wizyta kosztuje 250 zł od jednego dziecka to Pan doktor jest niemiły i nieuprzejmy wobec rodziców dziecka, gdy tylko któryś z nich nie zgodzi się z opinią Pana doktora. Praca lekarza wiążą się z pomocą drugiemu człowiekowi, a nie braniem kasy i to dużej kasy za wizytę.

Chodziłam do Pana doktora jakoś dziecko przez 6 lat, pomógł mi całkowicie zwalczyć atopowe zapalenie skóry i różne alergie. Teraz uratował życie mojej mamie gdy zachorowała na covid. Od razu dobra diagnoza, dopasowanie leków. Pan doktor przyjmuje nawet w niedzielę. W trakcie leczenia karze wykonywać do niego telefony i informować o stanie zdrowia pacjenta. Polecam każdemu!

Najlepszy lekarz! Od lat z 2 dzieci. Diagnoza zawsze trafiona i zaraz widac efekty leczenia. Pan doktor specyficzny,ale ds sie go lubic,a dzieci go uwielbiają. Kontakt telefoniczny na każdym kroku leczenia,pomoc w niedzielę. Takich lekarzy juz nie ma!

Panie doktorze, minęło wiele lat, a ja pamiętam, że dzięki panu moje dziecko żyje. Nigdy tego nie zapomnę. Zawsze dyspozycyjny, wie jak ogarnąć temat. Może nie rozpieszcza rodzica,ale ratuje dziecko!!!

Kompetentny i treściwy. Wytłumaczył mi na czym polega moja choroba , wyjaśnił szczegółowo zdjęcie rtg klatki piersiowej . Nie sugerował się (błędnym )opisem od innego lekarza za co go bardzo szanuje . Przeprowadził wywiad po czym zbadał . Bardzo kulturalny i uczciwy człowiek i dobry specjalista ! Ja polecam ! 😉

Chodzę do Pana doktora z dziećmi od 9lat. Chorób było sporo,zawsze trafiona diagnoza w 100%. Pomoc nawet w niedzielę. Pan dr zawsze odbiera telefon,w trakcie leczenia kontakt telefoniczny. Takich lekarzy jak dr Mączka juz nie ma. Najlepszy. Jest specyficzny ale da się go lubić. Najważniejsze że zawsze pomoze pacjentowi A chyba po to chodzimy do lekarza?

Lekarz specyficzny. Może się wydawać nie uprzejmy... ale jest najlepszym lekarzem do jakiego chodzimy z dziecmi Dla kazdego rodzica (tak myślę) jak i dla niego najważniejsze jest zdrowie dziecka(nawet kosztem wysłuchania trochę dziwnego doktora) . Powtórzy 2 razy jeżeli rodzic nie do końca zrozumiał. Po każdej wizycie w przychodni dziecko było dalej chore mimo antybiotyków, w efekcie jechaliśmy 40km do dr Maczki który wyciągał nam dziecko z chorobska. Nie trzeba go lubić. To LEKARZ a nie przemiły kolega czy kumpel !!!! Który wcisnie rutynowe leki a dziecko dalej chore i wymordowane choroba. Wierzę w jego umiejętności i polecę go każdemu. Bo zdrowie dziecka jest najważniejsze.!

Pani Doktor, ma ogromne zasługi, jest zaangazowany, przyjmuje pacjentów trudnych, bada dokladnie. Osoby o słabych nerwach czyli np ja, mogą źle znieść wizytę, ale najważniejsze to by być wyleczonym. Polecam jesli ktoś się boi o swoje zdrowie bo nie zostanie pominięty a dobrze przebadany.

Niestety pierwsza i ostatnia moja wizyta u Pana doktora. Lekarz bardzo niemiły, w Naszym przypadku błędna diagnoza, co mogło się w tej sytuacji zdarzyć lecz, Pan doktor powinien Nas przekierować na dalsze badania, czego nie zrobił i przepisał bezpodstawnie antybiotyk. Na szczęście w porę trafiliśmy na innego dobrego lekarza. Bardzo się zawiodłam, gdyż został mi ten lekarz polecony a ja napewno nikomu go nie polecę.