3,7
3,6
3,7

prowadzę ciąże u Pana doktora od samego początku i jestem bardzo zadowolona, rzetelnie i skrupulatnie wykonuje USG(zarowno w LIM jak i prywatnie w gabinecie), kieruje mnie na różego rodzaju badania(zaineresowany chorobami w rodzinie-wysłal mnie dla pewnosci do hematologa i endokrynologa). Nieprawdą jest, że zmusza do chodzenia do siebie do gabinetu- a co do sprzetu to ma racje ze w LIm jest stary i mniej dokładny. jestem teraz w 31tc i liczę na szczęsliwe zakonczenie z udziałem Pana Doktora

Pan Maj prowadził mnie przez kilka lat. Przyjmowała tabletki antykoncepcyjne. po 2 latach przyjmowania jednego preparatu mialam czeste nawroty grzybicy pochwy, obnizone libido - problemy w zwiazku. Kiedy mowilam o wahaniach nastrojow, poczuciu niepokoju - nie utozsamial tych objawow z przyjmowanymi preparatami. Nie bral wogole pod uwage toksycznego wplywu tabletek antykoncepcyjnych na watrobe. Po 2 latach, kiedy zmienial mi czesto preparaty i mialam duza bolesnosc przy stosunku przez okolo 1,5 roku zdecydowalam sie pojs do Pani Dr Dukaczewskiej w Pruszkowie. Zdiagnozowała mi niedoleczone grzybice i zakazenia i wyleczyla w 2 tygodnie. Dokladnie wysluchala moich dolegliwosci i nie bagtelizowala problemu wahania nastrojow. Pania Dukaczewska polecam calym sercem, bo ma podejscie calosciowe. Pan Maj wogole nie sluchal o moich problemach i jedyna pomoc widzial w zonglowaniu preparatami antykoncepcyjnymi. Doprowadzil do tego ze przez 1,5 roku borykalam sie z zakazeniami, a do tego myslalam, ze bolesny stosunek nie ma z tym nic wspolnego i tylko obnizalo to jakosc pozycia i kontaktow z partnerem. Uwaga - Pan Maj jest bardzo przy tym wszystkim uroczy, cierpliwy, mily itp. Jednak nie jest profesjonalista. Nie polecam w zadnym wypadku.

Doktor Maj prowadził moją szczęśliwie bezproblemową ciążę i przeprowadzał cesarskie cięcie. Urodziłam pięknego, zdrowego synka. Rana po cesarce goi się bez najmniejszych problemów. Na wizytach w gabinecie prywatnym pan Doktor zawsze wysłuchiwał, wypytywał i udzielał wyczerpujących informacji. Ponadto, co dla mnie było niezwykle istotne, okazywał wiele ciepła i sympatii co pomagało zachować spokój i pogodę ducha w tym niezwykłym dla kobiety okresie.

trudno się do dr dostać, rejestracja telefoniczna i to dużo wcześniej trzeba dzwonić bo ciągle brak wolnych miejsc

POLECAM wszystkim dr. Maja :) Z tego co słyszałam jest jednym z najlepszych ginekologów w Warszawie, a jak sama do niego poszłam to wcale się nie zawiodłam:) Profesjonalne podejście do każdego pacjenta, poświęci więcej czasu jeśli potrzeba :) (nie siedzi i nie liczy z zegarkiem czasu, który poświęca każdej pacjentce) Potrafi pożartować, USG wykona bardzo dokładnie, do tego daje film i zdjęcia :)

Potwierdzam komentarz koleżanki powyżej, odnośnie leczenia w CM LIM. Najgorsze jest to, że zdecydowałam się u Szanownego Pana Doktora na prowadzenie ciąży. Ale trudno tu mówić o prowadzeniu. Ignorowanie informacji od pacjenta, brak dociekliwości w leczeniu. Lakoniczne odpowiedzi i przepisywanie badań do książeczki ciąży. No i odsyłanie do gabinetu, bo lepszy sprzęt itd. Nie bardzo rozumiem dlaczego LIM nic z tym nie robi, bo widzę że to nie pierwsza taka opinia, ale się dowiem. Nie polecam. Nie liczyłam na jakieś wielkie powołanie, ale ciut odpowiedzialności i jakichkolwiek chęci mogłyby się ...

Nie polecam. Nie liczyłam na jakieś wielkie powołanie, ale ciut odpowiedzialności i jakichkolwiek chęci mogłyby się zdarzyć.

Lekarz bardzo kompetentny i mily, dyskretny, nie pośpiesza i nie skraca wizyty. Zainteresowany problemem pacjentki.

Nastawiony na ściągnięcie pacjentki do prywatnego gabinetu, i tam może i jest miły i uprzejmy, ale spróbujcie się sprzeciwić i nadal chodzić do CM LIM to podejście zmienia się od razu. Bagatelizuje każdy problem, dwukrotnie dzień po wizycie u pana doktora i zapewnieniach, że wszystko jest ok lądowałam następnego dnia w szpitalu. NIE POLECAM

Zdecydowanie polecam, dr Maj jest ciepłym człowiekiem, bardzo kompetentnym i rzetelnym, a takze delikatnym w badaniu.