lekarz Krzysztof Majchrzak

Neurochirurg

Swietny specjalista ,dba o pacjentoww100%, ciepły uprzejmy -chorobę tłumaczy ze zrozumialoscia. Takich lekarzy ze swieca szukać, godny zaufania i polecenia .

Godny polecenia neurochirurg Kiedy inni lekarze super specjaliści z tytułami dr nauk medycznych rozpoznawali u mnie glejaka i nie tylko czytali opis ale oglądali płytkę z tomografu On ze stoickim spokojem wyjaśnił mi że Jego koledzy bardzo się mylą I tak faktycznie było Wykonałam rezonans i słowa dr Majchrzaka się potwierdziły A ja wcześniej umarłabym ale na zawal serca lub skończyłabym w wariatkowie Skończyło się farmakoterapią i zostałam cudownie wyleczona Śladu po chorobie nie mam

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra