1,3
1,5
1,3
1,8
1,8

Pan doktor chyba w gorącej wodzie kąpany, bo wizyta miała odbyć się o 16:15 a o 16:20 „doktora” nie było już śladu w gabinecie. Powodem owego spóźnienia było brak miejsca parkingowego pod przychodnia Malvita w Grodzisku Maz. Zauważony przez nas po wyjściu z budynku odmówił powrotu do gabinetu. Wyprawa z 5 miesięcznym dzieckiem zakończona niepowodzeniem, bo szanowny Pan doktor mial taki kaprys. Szkoda, bo w swoim prywatnym gabinecie takiej sytuacji na pewno by nie było. Bardzo nie polecam!

Szkoda, bo w swoim prywatnym gabinecie takiej sytuacji na pewno by nie było.
Bardzo nie polecam!

U dr miałam wizytę w szpitalu na Wołoskiej. Dr Majewski spojrzał na kartę wypisową ze szpitala, pomacał noge i orzekł skręcenie kolana. Nie było mu potrzebne żadne badanie, nawet RTG. Nie wytłumaczył czym dokładnie jest skręcenie kolana i jak postępować z takim urazem, ze zniecierpliwieniem odpowiadał na zadawane pytania. Cała wizyta odbyta z podejsciem "na szybko" i kolejny pacjent. Ponieważ kolano bardzo mnie bolało, poszłam na wizytę do innego ortopedy, który dokładnie zbadał kolano, zlecił RTG i TK i okazało się, że mam złamaną nasadę kości piszczelowej i potrzebna jest operacja! Dlatego szczerze odradzam tego "specjalistę".

zgadza się nieodpowiedni lekarz powie swoją formułkę którą zna na pamięć jednym tchem i wizyta zaliczona

Naprawdę szczerze ODRADZAM tego lekarza !!! Niesympatyczny,nieinteligentny, wręcz możnaby powiedzieć 'po łebku odfajkowuje' pacjenta.Już na dzień dobry powiedział, że z bioderkami naszego syna jest źle, co lepsze, dokładnie nawet nie wytłumaczył co jest nie tak. Mówiąc o sposobach trzymania syna na rękach, robił to z wielkimi nerwami i zniecierpliwieniem, po czym szybko wyprosił nas z gabinetu :( Nie odpowiadał na zadawane mu pytania, działał wręcz automatycznie ! 150 zł za wizytę poszło w błoto ! Po tak niefachowej ocenie tego lekarza udalismy się do innego ortopedy. Okazało się, że syn jest zdrowy i bioderka są ok !