lek. dent. Krzysztof Majewski

3,6
3,7

jeśli chodzi o dr.Majewskiego jest to lekarz z powołania dużo razy miałam do czynienia z innymi stomatologami ale ten lekarz jest wyjątkowy w każdym calu .Jestem szczęśliwa ,że ten lekarz jest właśnie w Zawierciu polecam go z czystym sumieniem i moja rodzina również

Polecam !!! najlepszy stomatolog jakiego znam . Bezbolesnie i zawsze dobra diagnoza , przy tym przesympatyczny czlowiek ktory podchodzi do pacjenta jak do czlowieka , wyjasni i wytlumaczy przebieg leczenia oraz przystepne ceny i nowoczesny sprzet dentystyczny . Moge z czystym sumieniem kazdemu polecic .

leczymy uzębienie :) u Pana Majewskiego od lat jeszcze kiedy zaczynał w Zawierciu na ul. Zegadłowicza. Syn był małym szkrabem, który dzięki niemu już jako dorosły facet nie boi się dentysty ( a wszyscy wiemy jak do tego typu wizyt podchodzą mężczeźni). Napewno nie zmienimy dentysty bo czujemy się u niego jak u dobrego znajomego.

Jedyny lekarz (a bylo ich troche ) ktory mi pomogl ,napewno najlpszy w okolicach zawiercia . Polecam!!!

zniszczył mojego zęba, do tego podczas wizyty był przeziębiony i zaraził mnie . jest strasznie nieodpowiedzialny i nie doświadczony. brak mu kompetencji.

Nie polecam!! Lekarz najstawiony na kase. Umawiaja pacjentow i potem odwoluja kilka razy. Nawet stalych klientow !!!

!!!

popełniłam błąd, przepraszam jego rodzinę.............................................................................................

Co tu dużo mówić najlepszy dentysta.Mieszkamy z dziewczyną w Anglii i raz na pół roku przyjeżdżamy na kontrole i jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam serdecznie

Leczę u pana ząbki i naprawdę lepszego stomatologa jak do tej pory nie trafiłem

Leczę u pana ząbki i naprawdę lepszego stomatologa jak do tej pory nie trafiłem

Najlepszy lekarz na Zawierciu, profesjonalista a przy tym niezwykle miły:))).Cały moj strach przed dentystą został natychmiast rozładowany przez fajną i luzną atmosfere . aha personel asystujący cały szacunek :) superrrr.polecam wszystkim straszkom .