lek. dent. Krzysztof Majewski

Doktor mimo pozytywnego nastawienia i miłego podejścia do pacjenta nie wykonuje skutecznie leczenia. Po konsultacji z innym stomatologiem okazało się, że zęby leczone przez doktora Majewskiego są do nie uratowania i konieczne jest kosztowne leczenie/usuwanie i zakładanie implantów. Mimo kilkurazowego zgłaszania bólu doktor nie zagłębił się tylko leczył wszystko bardzo powierzchownie.

bardzo nieuprzejmy. na forum wsord innych pacjentow wyciaga sytuacje, ktore powinny pzoostac pomiedzy nim a danym pacjentem. zegnam jego klinike w poczuciu wstydu i zazenowania mnie

Miły do momentu jak ciągnie kasę, na reklamacje niedostępny, leczony ząb kanałowo, zdjęcie wykazało stan zapalny ,opuchlizna widoczna, ropa wypływała w trakcie zabiegu, dostałam ustna gwarancję na 2 lata ,po pół rok stan zapalny ,chcieli ciąć dziąsło i czyścić z ropy oczywiście dalsze moje koszty poszłam na konsultacje do innego stomatologa efekt chirurgiczne usunięcie zęba w trybie pilnym Nie polecam

Nie polecam

Leczę się u doktora od 5 lat . Wspaniały specjalista. Zawsze miły i uśmiechnięty i co najważniejsze świetny fachowiec.

Wspaniały stomatolog,profesjonalista w każdym calu.Pan doktor jest miłym ,sympatycznym człowiekiem.Chodzę tam od lat, przemiła atmosfera wizyty w terminie i nie odbiegające od umówionej godziny.Polecam z pełną odpowiedzialnością.

5 marca leczenie zęba w gabinecie u Pana Majewskiego, 15 marca ogromny ból, 16 marca telefon do gabinetu - Pani z rejestracji powiedziała mojemu partnerowi - musi Pan pocierpieć ( miała oddzwonić, dziś 18.03 brak telefonu ). 17.03 pogotowie dentystyczne ( ostry stan zapalny - dostał antybiotyk ). 18.03 ząb został wyrwany. Masakra. Oczywiście nie polecamy, szkoda, że w ostatnim czasie liczy się tylko kasa, człowiek już nie.

Bardzo dobry stomatolog. Fachowo wyleczył mi 2 zęby. Polecam.

Bardzo dobry stomatolog. Fachowo wyleczył mi 2 zęby. Polecam.

Nie polecam!! Lekarz najstawiony na kase. Umawiaja pacjentow i potem odwoluja kilka razy. Nawet stalych klientow !!!

!!!

zniszczył mojego zęba, do tego podczas wizyty był przeziębiony i zaraził mnie . jest strasznie nieodpowiedzialny i nie doświadczony. brak mu kompetencji.

popełniłam błąd, przepraszam jego rodzinę.............................................................................................