lek. dent. Krzysztof Majewski

Polecam !!! najlepszy stomatolog jakiego znam . Bezbolesnie i zawsze dobra diagnoza , przy tym przesympatyczny czlowiek ktory podchodzi do pacjenta jak do czlowieka , wyjasni i wytlumaczy przebieg leczenia oraz przystepne ceny i nowoczesny sprzet dentystyczny . Moge z czystym sumieniem kazdemu polecic .

jeśli chodzi o dr.Majewskiego jest to lekarz z powołania dużo razy miałam do czynienia z innymi stomatologami ale ten lekarz jest wyjątkowy w każdym calu .Jestem szczęśliwa ,że ten lekarz jest właśnie w Zawierciu polecam go z czystym sumieniem i moja rodzina również

Jedyny lekarz (a bylo ich troche ) ktory mi pomogl ,napewno najlpszy w okolicach zawiercia . Polecam!!!

leczymy uzębienie :) u Pana Majewskiego od lat jeszcze kiedy zaczynał w Zawierciu na ul. Zegadłowicza. Syn był małym szkrabem, który dzięki niemu już jako dorosły facet nie boi się dentysty ( a wszyscy wiemy jak do tego typu wizyt podchodzą mężczeźni). Napewno nie zmienimy dentysty bo czujemy się u niego jak u dobrego znajomego.

dobre komentarze dodaje sam lekarz lub ktoś z jego rodziny trzeba samemu się przekonać co do leczenia tego pana

Leczę u pana ząbki i naprawdę lepszego stomatologa jak do tej pory nie trafiłem

Leczę u pana ząbki i naprawdę lepszego stomatologa jak do tej pory nie trafiłem

Irytująca wizyta, raczej nie wrócę drugi raz

Irytująca wizyta, raczej nie wrócę drugi raz

Co tu dużo mówić najlepszy dentysta.Mieszkamy z dziewczyną w Anglii i raz na pół roku przyjeżdżamy na kontrole i jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam serdecznie

Tylko plomba bez jakiegokolwiek leczenia. Wkręcił mi ćwieka w kość przez co dostałam zapalenia okostnej i mając aparat RTG nie zrobił mi prześwietlenia co mogło przyczynić się do wcześniejszego leczenia i nie narażania mnie na ból.

Lepszego w Zawierciu nie znajdziecie.Cóż pisać sami się przekonajcie.Zęby są na całe życie.