lekarz Krzysztof Małecki

Bardzo dobry lekarz. Najlepszy w Jarocinie. Ciągle aktualizuje swoją wiedzę, lubi wyrażać swoją opinię i nie zawsze wpasowuje sie w gusta pacjentek. Ale ja z całego serca polecam.

Pan doktor za badanie w prywatnym gabinecie bierze 150 zł!!! Wychodzisz i dalej nic nie wiesz. Kompleksowo zbada, stara się być uprzejmy, choć pamiętam go z porodówki w jarocińskim szpitalu i już taki uprzejmy nie był. Poleciłabym panu doktorowi długie wakacje, żeby wrócił do pracy z nową energią. Nie jest wart tych pieniędzy w mieścinie, która ma 26 tys. ludzików. Odcina kupony, nie daje z siebie zbyt wiele. I bywa opryskliwy. Niestety.