lek. dent. Krzysztof Maliborski

Bardzo długo leczę ząbki u Pana Maliborskiego ,jestem zadowolona i polecam innym ,żona również miła uprzejma i zawsze doradzi pacjentowi co robić a przedewszystkim są bardzo zyczliwi i opanowani ,pozdrawiam .

Znakomity stomatolog. Moja rodzina i polecani przez nas znajomi leczymy się u Niego (i tylko u Niego) od pierwszej wizyty. W naszym przypadku to już 18 lat, jeszcze zanim powstał gabinet na Bartoszka! Do tego wspaniała, przyjazna atmosfera w gabinecie prowadzonym przez obojga pp. Maliborskich.

anioł nie dentysta, jestem w trakcie ratowania spieprzonych /nie bojmy sie tego slowa/ zebow u innych /w duzej ilosci niestety/ i pan doktor jest nie tylko cudownym czlowiekiem ale swietnym fachowcem, na wszytsko znajdzie rade i wykorzysta wszelkie mozliwosci za przyzwoite pieniadze a nie tak jak wszedzie - naciagactwo i nierzetelnosc

Najlepszy dentysta, jakiego spotkałem. Profesjonalna usługa w bardzo sympatycznej atmosferze. Leczę zęby u tego pana od jakiś 5 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.

bolał mnie ząb, lekarz wykrył próchnicę i dziurę w zębie. Doktor wyleczył mi ząb i jest dobrze.

Najlepszy z najlepszych - leczę się u niego od 4-5 lat i nie zamienię na żadnego innego! Dzięki temu że jest bardzo pogodnym człowiekiem u niego wizyta nie równa się stresowi. Śpiewa, zagaduje, opowiada dowcipy do tego stopnia rozluźnia atmosferę, że czasem zapominam poprosić o znieczulenie a potem okazuje się ze już po zabiegu. Współpracuje z małżonką - dzięki temu w gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Pamięta swoich pacjentów. Nie potrzebuje reklam bo ludzie go sobie polecają i ma stałych pacjentów. I duży plus zawsze przyjmie gdy przychodzi się z nagłym przypadkiem na już ! Koszty jak na Warszawę w normie w granicach 90-120 PLN chyba, że bardziej skomplikowany zabieg. Miałam już u niego rwanego zęba, leczenie kanałowe piaskowanie, zwykłą plombę - za każdym razem 100% satysfakcji.

Kontrola stanu uzębienia. Bolał mnie ząb kiedy piłam coś ciepłego albo zimnego. Lekarz sprawdził stan moich zębów i stwierdził nadwrażliwość kanalików w jednym zębie. Polecił mi stosowanie pasty na nadwrażliwe zęby. Zastosowałam się i ból przeszedł.

Sprawny, rzeczowy, kontaktowy – polecam pomijając koszty wizyta to przyjemność

Sprawny, rzeczowy, kontaktowy – polecam pomijając koszty wizyta to przyjemność

Świetny lekarz,profesjonalista.Dogodzi nawet najbardziej wymagajacej osobie jeżeli chodzi o estetykę zębów.Szybki i sprytny.Nie boi się wyzań.Bardzo sympatyczny.Gorąco polecam.

W pełni zgadzam się z powyższymi opiniami. Pan Krzysztof jest bardzo miłym, uprzejmym i wesołym człowiekiem. U pacjenta zero "dentystycznego stresu". Leczenie w pełni profesjonalne i z humorem.