dr n. med. Krzysztof Mandat

Chirurg dziecięcy

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

Lekarz świetny. Na SOR-ze zostałam przyjeta bardzo miło, wytłumaczył i objasnil wszystko. Naprwde świetny lekarz.

Ten lekarz to prawdziwy anioł. Zapewnił mojemu bardzo poparzonemu, niespełna rocznemu dziecku ogromną opiekę o jakiej mogłam tylko pomarzyć w innym szpitalu. Sam często do nas zaglądał i interesował się moim synkiem. Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia

Bardzo dobry. Polecam. Jest OK. Warto. Pełen profesjonalizm. Bezproblemowo wyleczył zapalenie napletka. Lux.

leczyłam u Pana doktora swoje dzieci...leczę teraz też wnuki ..zawsze godny zaufania i polecenia...

Ja osobiście polecam,niebawem jedziemy na trzeci zabieg, lekarz godny zaufania, konkretny i ludzki

Polecam bardzo. Lekarz z klasą. Potrafi dobrze zdjagnozować problem.

Polecam bardzo. Lekarz z klasą. Potrafi dobrze zdjagnozować problem.

POLECAM wszystkim pana doktora Krzysztofa Mandata. Byliśmy pierwszy raz w szpitalu jako pacjenci na dłużej. Syn miał operowany łokieć i operował go sam ordynator. Naprawdę polecam;-)

Gdyby nie pan doktor to nie wiem jak skończyłaby się historia mojego synka. Jesteśmy oboje z żoną bardzo wdzięczni za opiekę jaką zapewnił nam pan Ordynator. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego człowieka/lekarza.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego człowieka/lekarza.

Zdecydowanie polecam. Lekarz jest rzeczowy, kompetentny, rzetelny i wzbudza zaufanie. Ma dobre podejście do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia

Katowice
Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Tomasz Smyła