prof. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski

Endokrynolog

jest miły na pozór Mam przykre doświadczenie z tym panem.

jest miły na pozór Mam przykre doświadczenie z tym panem.

Znakomity lekarz. W wieku 16 lat wykryto u mnie niedoczynność tarczycy i jedynie prof. Marczewski podjął się leczenia. Zlecił potrzebne badania i zawsze poświęcał dużo czasu i bardzo dobrze wszystko tłumaczył,ustawił leki i leczenie.

Specjalista w swojej dziedzinie, miałam duże problemy z nadczynnością hormonów. Doktor dokładnie analizował historie leczenie oraz wykonywane badania. Podjęłam nowe leczenie - i jestem bardzo zadowolona bo jako jedyne okazało się skuteczne. Widzę wyraźne efekty, do tego nie mam poczucia wyrzucenia pieniędzy w błoto. Polecam

Świetny specjalista , mam problemy z tarczycą już od kilku lat , leczyłam się u innych lekarzy , bez dobrych efektów, pacjentką doktora jestem już na stałe, leki mam odpowiednie, chodząc do niego , czuję się już spokojna o swoje zdrowie , problem tarczycy stał się prawie nie zauważalny dla mnie. Polecam.