lekarz Krzysztof Mędrek

Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera podczas badań. Wszystko wytłumaczone i pokazane jak należy. Lekarz kompetentny, uprzejmy z poczuciem humoru. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Dokładnie tłumaczy. Bardzo uprzejmy. Można zadać każde pytanie, wszystko wytłumaczy. Polecamy z całego serca

Świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, spokojny, bardzo dokładny i szczegółowy polecam z całego serca w kolejnej ciąży napewno do niego wrócę.

Trafiłam do doktora w drugiej ciąży, jestem już trzy tygodnie po porodzie, prowadzona od samego początku byłam z ogromną dozą profesjonalizmu, uprzejmości. Mialam ogromne zaufanie do Pana doktora. Wszystko co zalecił sprawdziło się w stu procentach. Badania przeprowadzane były sprawnie i wszystko zostało mi zawsze dokładnie wytłumaczone. Doktor bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania i wątpliwości.

Cudowny lekarz : kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru. Polecam szczególnie kobietom w ciąży, które mają jakiekolwiek problemy.Jest wspaniałym specjalistą.

Profesjonalne podejście do pacjentki, konkretne odpowiedzi na zadane pytania, dostępny pod telef.komórkowym. Pomógł Nam przejść przez trudne chwile podczas ciąży. Żałuję tylko, że na początku ciąży nie trafiłam na Pana doktora! POLECAM!

POLECAM!