lekarz Krzysztof Merta

2,2
1,8
2,1
1,7

Zdecydowanie odradzam. Przyszliśmy na wizytę z przypadku. Zgadzam się z powyższymi opiniami. To była najgorsza wizyta lekarska na jakiej byłam z dzieckiem.Takich specjalistów omija się szerokim łukiem.

Odbyłam ostatnio wizytę u tego lekarza. Czułam się niekomfortowo, zostałam poproszona o rozebranie się do bielizny i zdjęcie spodni jedynie do badania kręgosłupa i brzucha. Uważam, ze jest to przekroczenie przestrzeni osobistej.

Lekarz Merta lubi leczyć zdrowe i szczęśliwe dzieci. Do chorych oschły, z wieczną miną niezadowolona. Słabo tłumaczy tylko wypisuje leki i do domu. Nie potrafi wysłuchać matki co chce powiedzieć bo on jest mądrzejszy. Na pewno bez powołania do leczenia dzieci. Teraz to wogole leczy idealnie przez telefon.. Dramat proszę was Dramat. Omijajcie z daleka...

Pan doktor leczy trojke moich dzieci od 9 lat. Przychodzialm do niego po pomoc z przeroznymi dzieciecymi dolegliwosciami ... W stanach lagodnych i kryzysowych...zawsze proponowane leczenie pomagalo ... Pan doktor jest minimalista. Nie zalewa dziecka medykamentami. Jest bardzo opanowanym kompetentnym pediatra. To najwazniejsze. Relacja z rodzicem i dzieckiem tworzy sie. W czasie..Kazdy lekarz jest tylko czlowiekiem.. Ma prawo do gorszego dnia, obnizenia humoru itp. Ogromna odpowiedzialnosc za zycie czlowieka moze potwornie obciazac..

Bardzo kiepski lekarz, brak podejścia do dziecka. Już na wstępie bez żadnego badania stwierdza że dziecku nic nie dolega i ma pretensje że się przyszło na wizytę. Niemiły, żeby cokolwiek sie dowiedzieć trzeba dopytywać.

Ten człowiek to jakaś pomyłka, jeśli chodzi o pediatrię. Przeszłam już różne przychodnie i różnych lekarzy, myślałam, że widziałam wszystko. Moja druga wizyta była ostatnią. Nie polecam a nawet odradzam!!!!

Mało komunikatywny, zdawkowy. Kiepskie podejście do małego pacjenta - nie szuka kontaktu tylko bada na siłę. Prawie zerowy wywiad z rodzicem, zdawkowe tłumaczenie choroby i leczenia. Taka postawa nie wzbudza zaufania u rodzica. Trudno ocenić kompetencje, ale ogólne podejście bardzo słabe, zwłaszcza, że u lekarza pediatry jet to bardzo ważne.

Lekarz o zerowych kompetencjach, każdą chorobę traktuje jak alergię. Wszystko trzeba z niego "wydoić" bo inaczej nie ma szans żeby się dowiedzieć co dolega dziecku. Kolejny typ który siedzi w gabinecie "za karę", obrażony na cały świat. Mojemu synkowi wpakował do buzi szpatułkę bez żadnego uprzedzenia tak brutalnie, że rozciął mu wargę. W mojej opinii minął się z powołaniem, powinien być rzeźnikiem a nie pediatrą. Odradzam i nigdy więcej żadnych wizyt.

Lekarza absolutnie nie polecam - ani jako lekarza, ani jako człowieka. Pierwsza wizyta u niego i prawdopodobnie ostatnia... Chłodny, nieprzyjemny, nie pozwala zapytać, bo "ja teraz mówię". Zaleca najdroższe leki, z których ma "gadżety". Co do podejścia do dziecka, to zero... wpycha na siłę patyczek do buzi dziecka, obraca niemowlaka jak worek ziemniaków. Odradzam.

Nie polecam Lekarza wstrętny wiecznie obrażony wyglada jak by w gabinecie siedział za karę .miałam córkę chorą wiec nie miałam wyjścia i mósiałam iść do tego lekarza po badaniu stwierdził że córka jest zdrowa i nie ma po co ją leczyć wypisał skierowanie do szpitala gdzie napisał "proszę o leczenie brak dokumentacji" NIE POLECAM