lekarz Krzysztof Merta

2,4
1,9
2,1
1,6

Mało komunikatywny, zdawkowy. Kiepskie podejście do małego pacjenta - nie szuka kontaktu tylko bada na siłę. Prawie zerowy wywiad z rodzicem, zdawkowe tłumaczenie choroby i leczenia. Taka postawa nie wzbudza zaufania u rodzica. Trudno ocenić kompetencje, ale ogólne podejście bardzo słabe, zwłaszcza, że u lekarza pediatry jet to bardzo ważne.

Lekarza absolutnie nie polecam - ani jako lekarza, ani jako człowieka. Pierwsza wizyta u niego i prawdopodobnie ostatnia... Chłodny, nieprzyjemny, nie pozwala zapytać, bo "ja teraz mówię". Zaleca najdroższe leki, z których ma "gadżety". Co do podejścia do dziecka, to zero... wpycha na siłę patyczek do buzi dziecka, obraca niemowlaka jak worek ziemniaków. Odradzam.

Lekarz kompetentny i moim zdaniem bardzo dobry. Nie nadużywa "cudownych leków" takich jak steroidy, pseudo-efedryny, antybiotyki. W dzisiejszych czasach to bardzo istotne ponieważ wielu tzw. "super lekarzy", przy byle infekcji faszeruje maluchy końskimi dawkami bardzo "skutecznych", ale i niebezpiecznych leków o szerokim działaniu ubocznym. Reasumując, moim zdaniem bardzo dobry lekarz a to że może trochę małomówny i wycofany nie świadczy o jego kompetencji. Lekarz ma leczyć a nie być zabawnym interlokutorem.

Nie polecam Lekarza wstrętny wiecznie obrażony wyglada jak by w gabinecie siedział za karę .miałam córkę chorą wiec nie miałam wyjścia i mósiałam iść do tego lekarza po badaniu stwierdził że córka jest zdrowa i nie ma po co ją leczyć wypisał skierowanie do szpitala gdzie napisał "proszę o leczenie brak dokumentacji" NIE POLECAM

Mam podobne zdanie, jak większość tu wydanych opinii. Absolutnie nie mogę go polecić, jest nadęty, próżny, oschły i przekonany o swej doskonałości. Na wizycie on jest najważniejszy, a nie jego pacjent. Przykre to, że ma specjalizację z pediatrii. Po wyjściu z gabinetu człowiek ma przeświadczenie, że jest najgorszym rodzicem na świecie. Jeszcze raz odradzam.

Lekarz o zerowych kompetencjach, każdą chorobę traktuje jak alergię. Wszystko trzeba z niego "wydoić" bo inaczej nie ma szans żeby się dowiedzieć co dolega dziecku. Kolejny typ który siedzi w gabinecie "za karę", obrażony na cały świat. Mojemu synkowi wpakował do buzi szpatułkę bez żadnego uprzedzenia tak brutalnie, że rozciął mu wargę. W mojej opinii minął się z powołaniem, powinien być rzeźnikiem a nie pediatrą. Odradzam i nigdy więcej żadnych wizyt.

Polecam dr Mertę rodzicom,którzy chcą leczyć dziecko,a nie wpadać do przychodni na towarzyskie pogawędki. Pan dr jest konkretny, fachowy, cierpliwy i spokojny. Chodzę z córką zarówno do niego,jak i do dr Ząbka,faktem jest,że dr Ząbek jest cieplejszy w obejściu i bardziej otwarty,ale jeśli chodzi o diagnozowanie i leczenie to dr Merta w niczym mu nie ustępuje.

Nie polecam nawet wrogą!! Brak podejścia do dzieci, bardzo nie przyjemny , nie sympatyczny , po prostu gbur.

moim zdaniem jest to dobry lekarz, może faktycznie ma trochę surowe podejście ale konkretnie odpowiada na pytania, nie zbywa byle czym. Ja nie muszę się "zaprzyjaźniać" z lekarzem, on ma tylko dobrze leczyć dziecko. Mnie jeszcze nie zawiódł. Nie czarujmy się, każdy lekarz krzywo patrzy jak się panikuje i przychodzi ze zdrowym dzieckiem...

NIE POLECAM. Jeśli chcecie zrazić dziecko do lekarza to proszę bardzo. Mój dwuletni syn zwymiotował w gabinecie po tym jak włożył mu cały patyk do buzi... ja cała brudna dziecko też, ręcznika w gabinecie nie było a lekarz co... tak jak nic by nie widział...tylko popatrzył i nic wszystko w dup** miał! Dziecko do tego momentu lubiało lekarzy, nie płakało a po tym zdarzeniu długo musiał nabierać zaufania do lekarzy...

Wciąż poszukujesz "Internista Bielsko-Biała"?

Kasprowicza 5a

SZPITAL WOJEWóDZKI