lekarz Krzysztof Miarzyński

Lekarz był niezwykle profesjonalny i otwarty na potrzeby pacjenta. To, że dokładnie wyjaśnił każdy etap i odpowiedział na wszystkie moje pytania, znacznie zredukowało moje obawy. Bardzo sobie cenię takie podejście.

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora. Bardzo empatyczny, zabawny, profesjonalny w swojej pracy. Budzi zaufanie od samego powitania. Sprawnie przeprowadził krótki zabieg chirurgiczny, wyjaśnił wszystko przed jak i po jego wykonaniu. Nie skracał, nie zbywał, wręcz sam „upominał się” o pytania z mojej strony.

Polecam chirurga Krzysztofa Miarzyńskiego. Znakomity chirurg, świetne podejście do pacjenta. Bardzo wyrozumiały.

Dr Miarzyński to naprawdę lekarz godny zaufania. Cieszę się, że trafiłem własnie pod jego skalpel. Dziękuję również za wyjaśnienia i zalecenia pooperacyjne.

znakomity lekarz , wspaniały kontakt z pacjentem , świetnie przeprowadzona operacja , więcej takich !

dla mnie najlepszy chirurg jakiego spotkałam:))))jestem 2 dni po usunięciu pęcherzyka w szpitalu przez tego lekarza.uprzejmość i poczucie humoru którego brakuje w takich miejscach przed zabiegami--rewelacja:))POLECAM!!!!

Dr. Miarzyński Krzysztof świetny lekarz. Super normalny facet, z którym można porozmawiać ze spokojem o dolegliwościach. Zawsze uśmiechnięty, ludzki. Interesuje się bardzo swoimi pacjentami. Tydzień temu miałem wykonany zabieg laparoskopii przez Pana Doktora. Jestem zadowolony z pobytu w szpitalu i polecam innym. Nie często zdarzają się tacy lekarze.

Miły, uprzejmy i wyrozumiały dla pacjenta, wyjaśnia dokładnie proces leczenia i zabiegu, polecam tego lekarza

Świetny specjalista, uprzejmy, kompetentny, ale przede wszystkim super człowiek. Zawsze będę się kłaniał w pas Panu Miarzyńskiemu. Byłem operowany przez Pana Krzysztofa przywrócił mnie do normalnego życia. Bardzo polecam.

Byłem operowany przez Pana Krzysztofa przywrócił mnie do normalnego życia.
Bardzo polecam.

nie będę się wypowiadać katastrofa szkoda pisania