lekarz Krzysztof Miarzyński

Chirurg ogólny

Polecam chirurga Krzysztofa Miarzyńskiego. Znakomity chirurg, świetne podejście do pacjenta. Bardzo wyrozumiały.

Dr Miarzyński to naprawdę lekarz godny zaufania. Cieszę się, że trafiłem własnie pod jego skalpel. Dziękuję również za wyjaśnienia i zalecenia pooperacyjne.

znakomity lekarz , wspaniały kontakt z pacjentem , świetnie przeprowadzona operacja , więcej takich !

P. Miarzyński to lekarz z powołania. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, gdy widziałem klaniajacego sie w pas pacjenta, który dziękował za pomoc i nie sądziłem, ze ja jakiś czas pózniej bede robil to samo. Potwierdzenie diagnozy chirurga z poradni na Raszei + zabieg. Dla porównania pateraki z chirurgii na Lutyckiej kazali mi brać espumisan i apap na robiącą sie w bliźnie po wyrostku robaczkowym, bolesną przepuklinę...

dla mnie najlepszy chirurg jakiego spotkałam:))))jestem 2 dni po usunięciu pęcherzyka w szpitalu przez tego lekarza.uprzejmość i poczucie humoru którego brakuje w takich miejscach przed zabiegami--rewelacja:))POLECAM!!!!

Świetny specjalista, uprzejmy, kompetentny, ale przede wszystkim super człowiek. Zawsze będę się kłaniał w pas Panu Miarzyńskiemu. Byłem operowany przez Pana Krzysztofa przywrócił mnie do normalnego życia. Bardzo polecam.

Byłem operowany przez Pana Krzysztofa przywrócił mnie do normalnego życia.
Bardzo polecam.

Dr. Miarzyński Krzysztof świetny lekarz. Super normalny facet, z którym można porozmawiać ze spokojem o dolegliwościach. Zawsze uśmiechnięty, ludzki. Interesuje się bardzo swoimi pacjentami. Tydzień temu miałem wykonany zabieg laparoskopii przez Pana Doktora. Jestem zadowolony z pobytu w szpitalu i polecam innym. Nie często zdarzają się tacy lekarze.

Miły, uprzejmy i wyrozumiały dla pacjenta, wyjaśnia dokładnie proces leczenia i zabiegu, polecam tego lekarza

Dr. Miarzyński wykonywał mi kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym w szpitalu Raszei w Poznaniu. Badanie jest bezbolesne. Lekarz prowadzi szczegółowy wywiad przed badaniem. Również po badaniu szczegółowo informuje o wyniku i zaleceniach. Można zapytać o wszystko. Szczerze polecam!!!

nie będę się wypowiadać katastrofa szkoda pisania

nie będę się wypowiadać katastrofa szkoda pisania

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15