Lekarze Nowa Dęba

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne
39-460 Nowa Dęba, ul.Krasickiego 19
Nowa Dęba

W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jan Rość

39-460 Nowa Dęba

Lekarz który trafnie stawia diagnozę i skutecznie wprowadza leczenie, cieply czlowiek mily i kompetentny godny polecenia uprzejmy szanuje pacjenta, który trafnie stawia diagnozę i skutecznie wprowadza leczenie. Bardzo dobry i godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Aneta Kowalska

Jana Pawła II 28/35
39-460 Nowa Dęba

Polecam Panią doktor. Bardzo rzetelna, zainteresowana pacjentem. Nie lekceważy problemów tylko stara znaleźć się ich źródło. Wizyta przebiega w bardzo spokojnej, miłej atmosferze. Odbywa się bez pośpiechu można o wszystko zapytać, Pani doktor wyczerpująco i w sposób przystępny odpowiada na pytania. Z przyjemnością wracam do Pani doktor i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Łukasz Rubacha

39-460 Nowa Dęba

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność wobec doktora Łukasza za niezwykłą opiekę psychiatryczną. Jego empatia, profesjonalizm i umiejętność słuchania tworzą atmosferę zaufania i wsparcia. Z doktorem Łukaszem świetnie się rozmawiało, a jego umiejętność trafnego doboru leków była kluczowa dla mojego zdrowia psychicznego. Polecam jego usługi każdemu, kto szuka wyjątkowego lekarza psychiatry.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jakub Suchocki

39-460 Nowa Dęba

Sympatyczny i miły godny polecenia,…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

lekarz Łukasz Białek

SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował mi kolano po innym ortopedzie , również leczy tate i operacje przebiegły pomyślnie . Doktor jest miły, empatyczny i konkretny ! Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Karolina Suchocka

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
M.C.Skłodowskiej 1 A
39-460 Nowa Dęba

Pani doktor prowadziła moją ciążę (która do łatwych nie należała, miałam problemy niestety) bardzo uważnie i skrupulatnie. Regularne badania, częste wizyty, poświęcala mi czas nie tylko w przychodni u siebie w gabinecie, ale też poza nim (np usg w szpitalu na lepszym sprzęcie z konsultacja innego gin), a chodziłam na NFZ. Jestem bardzo zadowolona!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Ewa Struk-Józefczuk

Internista, Diabetolog

Ks. Łagockiego 5
39-460 Nowa Dęba

pani doktor jest bardzo dobrym specjalista jest mila kompetetna znajaca swoj fach umie sluchac pacjetow stawia bardzo dobre diagnozy aby tak dalej pani doktor
Dla mnie ta kobieta byla hamska. Tak sie lekarz nie zachowuje na wizycie. Nie wysluchala wogole co mam do powiedzenia. Spieszyla sie mowiac ze ma innych pacjentow i nie ma czasu. Wiecej nie pojdziemy z dzieckiem do niej na wizyte

lekarz Marcin Jadach

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
M.C.Skłodowskiej 1 A
39-460 Nowa Dęba

Dr Jadach postawił mnie na nogi. Zajął się moja chorobą w stu procentach. Jest miły, rzeczowy i wszystko super wytłumaczy. Polecam.

lekarz Małgorzata Pietrzyk

Psychiatra

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Słowackiego 1 A
39-460 Nowa Dęba

Jedna z najlepszych psychiatrow, z jakimi mialam do czynienia przez 30 lat leczenia. Moze i nie ma zbyt wiele czasu w przychodni, ale zawsze zapyta o samopoczucie i wysłucha. Leki też od początku były trafione. Potrafi podnieść na duchu tak, ze sie człowiekowi chce żyć

lekarz Marek Smuszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

36-460 Nowa Dęba

Jestem bardzo zadowolony z opieki pediatrycznej pana doktora, zawsze odbiera telefon, nigdy nie odmówił przyjęcia chyba że naprawdę nie mógł. Każdemu zdarzają się pomyłki to zrozumiałe zwłaszcza człowiekowi który bardzo dużo pracuje i faktycznie jest dla pacjentów z powołania
Opinia dodana przez: Fabian

lekarz Jan Koper