lekarz Krzysztof Mirocki

Lekarz z pozytywną energią. 'Znam' go tylko z relacji pacjent-lekarz, ale myślę, że jest ciepłym, rodzinnym człowiekiem. Rzeczowo tłumaczy problem, nie owija w bawełnę. Taktowny? Szczerze? Jest tak sympatyczny, że z chęcią widziałabym go w gronie swoich znajomych! Polecam dr Krzysztofa Mirockiego.

Dr.Mirocki najlepszy lekarz ginekolog posiada ogromną wiedzę ,miły,kulturalny,z poczuciem humoru:-) Jestem zawsze zadowolona z każdej wizyty w jego gabinecie ,potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić ,zawsze ma czas dla pacjenta,polecam

Godny polecenia doktorek.Wesoły z poczuciem humoru,człowiek się przy nim nie stresuje jeśli chodzi o rzeczy intymne.Polecam

Fantastyczny lekarz prowadził moje dwie ciąże.Godny polecenia.

Fantastyczny lekarz prowadził moje dwie ciąże.Godny polecenia.

Lekarz z powołania.Miły,uprzejmy zawsze ma czas dla pacjentek.Wspiera i doradza kiedy tracimy ciąże.Jego diagnozy są trafne.Nie daje złudnych nadziei.

nie nadaje się do leczenia niepłodności ja przez niego straciłam jajowód. Na pytania często odpowiadał że "nie wie" porażka nie powinien w żadnym wypadku zajmować się i leczyć niepłoskiejdność nie ma intuicji lekarskiej. Cały czas zgłaszałam bóle w podbrzuszu a on twierdził że to od jelit a to była ciąża pozamaciczna niestety nie uratowano mi jajowodu. Tak przy nim zaszłam w ciąże. Liczy się dla niego tylko żeby jak najwięcej wycisnąć kasy od pacjenta. Mam nadzieje że go już nigdy nie spotkam szczerze przestrzegam przed tym lekarzem

Lekarz godny polecenia, kompetentny, zleca wykonanie potrzebnych badań, nie bagatelizuje problemu, bardzo uprzejmy. Specjalista USG

polecam dr Mirockiego, jest miły, kompetentny. Zleca potrzebne do wykonania badania, nie bagatelizuje problemu.

Rzeczowy, spokojny, uprzejmy. Dokładnie wszystko tłumaczy, działa kojąco na spanikowaną kobietę w ciąży. Zawsze można do niego zadzwonić na komórkę. Zleca wszystkie konieczne badania, nie olewa, nie bagatelizuje. Zawsze wychodząc z gabinetu mam wrażenie że poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. (Chociaż usg robi tak fantastycznie, że patrzyłoby się na nie godzinami ;) )

Dopiero zaczełam leczenie i mam nadzieje ze bedzie ono ze szczesliwym zakończeniem choć nie można oceniać ludzi w ten sposób bo nigdy jeden lekarz nie może pomóc wszystkim ludziom