lekarz Krzysztof Miszczyk

2,1
1,9
1,8
2,1

Niestety lekarz nie zadał sobie trudu, by się zastanowić z jakiego powodu u pacjenta diagnozuje mononeuropatię..... Straszy pacjenta a nie leczy. Pacjent po kilku dniach ląduje w szpitalu..... Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Pan lekarz odnosił się z niejaką arogancją wobec mnie. Do tego po zbadaniu mnie na informacji napisał o tym, że coś mi dolega po czym zaznaczył, że nie wymagam leczenia, więc coś się mocno nie zgadza.

Miałam nieprzyjemność iść do tego lekarza na wizytę. Już wiem dlaczego tak szybko miałam termin. Godny pożałowania lekarz w brudnym fartuchu który ma pretensje do pacjęta że raczył przyjść i mu czas zajmować.

Dziś miałam przyjemność skorzystać z usług Pana doktora Krzysztofa Miszczyka.Po tej wizycie zaczęłam się zastanawiać czy trafiłam do lekarza czy do weterynarza.Choc przypuszczam że z wizyty u weterynarza uzyskałabym więcej informacji.Pan doktor gdy zapytałam o skierowanie na rezonans głowy powiedział mi że on nie jest doktor hause.Bylam poprostu w szoku.Malo tego w gabinecie pan doktor oddał się błogiemu nałogowi , paląc papieroski.Nie polecam.Strata czasu cennego czasu...

Godny polecenia specjalista, podchodzący indywidualnie i profesjonalnie do pacjenta. Dużym zaskoczeniem była ilość czasu, którą poświecił na wysłuchanie i zbadanie mnie.

A dla mnie super . Bez zbędnego udawania i czarowanie. Celna diagnoza. Profesjonalizm. I wyniki w leczeniu jak żaden inny lekarz.

Cham i arogant nieprzyjemny dla pacjentów niezgodny by należeć do grona lekarzy.Polecam każdego innego ale nie jego.