lek. dent. Krzysztof Mól

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam

Pan Mól to jest pierwszy stomatolog w moim życiu do którego nie boję się chodzić ;) Nie wiem na czym to polega ale u niego zawsze leczenie jakoś mniej boli, jak robi zastrzyk czy coś to tak szybko i sprawnie że nawet nie pamiętam kiedy kuł...Poza tym warunki w gabinecie bardzo sympatyczne, wygodny, nowoczesny fotel, na ekranie można podejrzeć jak zęby i dziąsła wyglądają w powiększeniu...niezawsze jest to fajny widok ale przynajmniej człowiek widzi co jest do leczenia, także wie za co płaci.

Świetny protetyk, jak ktoś ma problemu z brakującym uzębieniem to bardzo polecam pana Krzysztofa. Delikatny, profesjonalny, i też muszę powiedzieć że ma pewną rękę, nie gmera pacjentowi w jamie ustnej bez sensu, niepewnie, tylko jak już coś robi to pewnie, szybko, a przez to bezboleśnie.

Polecam doktora zwłaszcza w temacie protetyki bo tutaj w moim wypadku zdziałał najwięcej. Miałem duży problem z zębami po wypadku na rowerze, w zasadzie jedynki poszły w drobny mak i to zarówno górne jak i dolne. Dopiero pan doktor potrafił tak wszystko wypełnić, że mam uśmiech prawie jak gwiazda telewizji...tylko bardziej naturalny a nie taki sztuczny jak buzie z tv ;P