prof. dr hab. n. med. Krzysztof Morawski

Laryngolog, Audiolog

Godny polecenia. Profesjonalista .Bardzo uprzejmy .Nie ma problemu z kontaktem .Jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania.Bardzo polecam Pana profesora

Nie polecam. Lekarz nieuprzejmy, wywyższający się. Mimo poważnej choroby wymagającej operacji, nie zoperował mnie na NFZ, kazać czekać. Potem w ogóle przestał się kontaktowac, zostawiając mnie bez pomocy. Skutkiem tego nie mogąc nadal czekać zoperowałam się prywatnie u kogoś innego.

Pan Doktor bardzo cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, naświetlił różne scenariusze rozwoju choroby. Wyszłam z gabinetu z konkretnymi informacjami. Szczerze mogę polecić.

Pan Doktor bardzo sympatyczny. Wszystko doskonale przedstawił , leki dobrane prawidłowo i dostosowane dawki

Wizytę oceniam na bardzo dobry. Wspaniałe podejście do pacjenta, profesjonalne i wyczerpujące wyjaśnienie problemu. Doktor bardzo sympatyczny i co ważne pełen empatii i dobre podejście do osób starszych.

Byłam w Centrum Medycznym we Wrocławiu. Bardzo miły Pan doktor i dobry lekarz. Zawsze jest w kontakcie. Jestem zadowolona, czuję się zaopiekowana. Pan Doktor jest bardzo komunikatywny i zaangażowany

Dzięki doktorowi z wrocławia będę mogła wrócić do normalnego funkcjonowania, dziękuje.i serdecznie polecam

Przez samouwielvienie i zapędy do rozszeżenia operacji tefo konowała bez zgody pacjenta zostałem osobą zupełnie głuchą.

Byłem operowany przez Krzysztofa Morawskiego w szpitalu na Banacha, ale niestety po operacji wystąpiły poważne powikłania zdrowotne po których 3 krotnie wylądowałem w szpitalu. Niestety lekarz ten kompletnie nie interesuje się swoimi pacjentami, których operował. Nie wiem czy jest to spowodowane brakiem czasu, czy po prostu taki ma charakter. Gdy Doktor się dowiedział, że pacjent którego operował trafił do szpitala z poważnymi powikłaniami to udzielał wskazówek przez osoby trzecie (młodszych lekarzy), ale sam niestety nie pofatygował się mnie odwiedzić mimo, że spędziłem na jego oddziale prawie 2 tygodnie! Niestety diagnoza ...

Niestety diagnoza jego młodszych kolegów (lekarzy laryngologów) była nietrafiona.
Pomógł mi dopiero mój lekarz rodzinny.
Szkoda, że tak późno udałem się do mojego lekarza rodzinnego, ale to zapewne moja wina, że do końca wierzyłem iż lekarze w Oddziale Otolaryngologii na Banacha wiedzą co robią.

Niestety nie wiedzą co robią, a ja problemy z uchem będę miał już do końca życia :(

Pan Doktor, zbadał mnie praktycznie na odległość . Mało sympatyczny , przy bólu ucha , bólu mięśni, gorączce kazał mi wziąć aspirynę. Całkowicie brak profesjonalizmu.