dr n. med. Krzysztof Morawski

Ortopeda

Jestem specjalista ortopedii i medycyny sportowej z długoletnia praktyką w ramach poradni i oddziałów szpitalnych. Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym zaburzeń stawu skokowo-goleniowego i stopy /m.in. koślawe paluchy/. Wykonuje również leczenie artroskopowe stawów kolanowych , skokowych i barkowych.

Polecam. Wykonany przez dr. Morawskiego zabieg bez żadnych komplikacji i z b dobrym efektem. Dobrze rozpoznał przyczynę moich dolegliwości i dziś już mogę nie pamiętać o bólu. Szczegółowo wytłumaczył mi co powoduje mój ból w stopie i jak będzie wyglądał zabieg, na czym będzie polegał, co zostanie zrobione. Co do poświęconego mi czasu to jak na możliwości jakie daje nam NFZ i kolejki do specjalistów to starał się czas wykorzystać na szczegółową diagnozę i informację. Dziś mogę tylko podziękować i polecić dr Morawskiego.

Lekarz polecony przez znajomą, i nie zawiodłam się bardzo dokładny, rzetelny a przede wszystkim życzliwy dla pacjenta. Polecam!

Zdecydowanie odradzam, Pan dr zakwalifikował mnie do operacji kolana, która jak się okazało była zbędna. Rehabilitacja, odciążenie kolana kulami wystarczyło. Pan dr n. med. zapomniał wspomnieć o zaniku mięśnia czworogłowego. Zalecił zastrzyki Synocrom, które w moim schorzeniu absolutnie nie są zasadne (5 zastrzyków po 120 zł - przepisanych zupełnie niepotrzebnie). Rok i trzy m-ce musiałam dochodzić do siebie, bo diagnoza Pana dr była błędna. Jestem pod opieką prof. Witońskiego i było mi naprawdę trudno uwierzyć, że operacja kolana jak określił Pan prof. byłaby najgorszą krzywdą jaką można było mi wyrządzić. Ciężko było mi zaufać kolejnemu lekarzowi po tak nieprzyjemnych wcześniejszych doświadczeniach. Jednak postanowiłam zastosować się do zaleceń prof., Witońskiego, obecnie chodzę bez kul, mięsień czworogłowy odbudowany. Nareszcie mogę cieszyć się chodzeniem bez bólu. Zdecydowanie odradzam. Pan dr Morawski jest najgorszym lekarzem, z jakim miałam nieprzyjemność się spotkać.

Bardzo kompetentny, potrafiący dokładnie wyjaśnić problemy medyczne. Dobrze leczy haluxy i wady stóp. Polecam

Polecam. Kompetentny i uprzejmy lekarz. Operował (atroskopem) mój prawy bark, mam nadzieję, że po rehabilitacji znów będzie "jak nowy".

Najwyższe noty, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, sympatyczny, cierpliwy.

Bardzo spokojny zrównoważony człowiek z dużą wiedzą medyczną. Chętny do wytłumaczenia choroby w sposób przyjazny i zrozumiały. Godny polecenia w 100%

Dobry,kompetentny lekarz. Gorąco polecam!

Dobry,kompetentny lekarz. Gorąco polecam!