lekarz Krzysztof Mosur

Bardzo życzliwy i cieply lekarz, niezwykle kompetentny. Zawsze odpowie i doradzi. Godny zaufania. Polecam

Czytajac te pozytywne opinie o tym doktorze postanowilismy z żoną że poprowadzi on ciąże i nasze dziecko bedzie w dobrych rekach. Bardzo szybko sie okazalo ze lekarz nie zlecal zadnych badań a gdy pacjentka pytala o nie, zawsze mowil ze jesli chce to moze zrobic... Teraz kiedy zbliza sie termin porodu biegamy i robimy badania, ktore okazują czesto sa ponizej norm. Lekarz pisze jak kura pazurem przez co inni lekarze musza sie teraz domyslac jak przebiegala ciaza. Nie polecamy

swoja przygode z dr .Mosurem zaczelam po 1 poronieniu-jako jedyny przyszedl pytal,tlumaczyl,zaja sie mna jako jedyny z personelu szpitala ....od tamtej pory pod jego opieka przeszlam kolejna porazke ....przyznam ze zwatpilam .myslalam ze nigdy nie przytule swojego dziecka-ale nie dal za wygrana,,,badania,opieka,czasem nawet zwykle zwyczajne slowa otuchy i szacunek dodawaly sily....i tak dzis moja 16 miesieczna cudowna coreczka jest,patrze jak,rosnie jak sie rozwija.wiem ze w duzej mierze to dzieki wlasnie dr.Mosurowi.on nie wybiera -kazda kobiete traktuje tak samo.nie jest lizusem-jest konkretny i rzeczowy -ale dla mnie najwazniejsze ze mozna mu ufac,co jest podstawa u tego lekarza.ja mialam to szczescie ze trafilam na niego i szczerze polecam bo nie ma wazniejszej rzeczy niz zaufanie ,kompetencja,i chec pomagania.uwazam ze inni lekarze powinni sie uczyc od niego .pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz godny polecenia w 100% prowadził moją ciążę i tylko dzięki jego wiedzy i umiejętnością urodziłam zdrowego synka, za co bardzo mu dziękuję

naprawdę świetny lekarz, prowadził moje dwie ciąże i wszystko było dobrze, choć niektórzy lekarze nie dawali mi szansy na urodzenie dziecka. Polecam

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Miałam obawy, jak do niego szłam, bo nigdy wcześniej nie byłam u faceta ginekologa, ale okazało się że były niepotrzebne. Miałam problemy z zajściem w ciążę, biegałam po różnych lekarzach, byłam już zrezygnowana, i w końcu trafiłam do niego i już niedługo po pierwszej wizycie i jego wskazówkach udało mi się zajść w ciążę. Miły, sympatyczny, delikatny i konkretny, w razie jakichkolwiek obaw czy wątpliwości można do niego dzwonić po poradę. Kiedy przed rozwiązaniem leżałam w szpitalu jako jedyny wykazywał zainteresowanie tym, co się ze mną dzieje. Zdecydowanie polecam tego lekarza, to świetny specjalista i miły człowiek! Nie zamienię go na innego ;-)
PS. Nie zgadzam się z opinią, że Pan Krzysztof nic nie tłumaczy - w razie wątpliwości trzeba pytać - wtedy wyczerpująco wszystko wytłumaczy.

Dr Mosur to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkała, a zarazem wspaniały człowiek.Bardzo dba o pacjentki, miły, delikatny. Na każdej wizycie poświęca tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie robi USG przy czym wszystko dokładnie tłumaczy, można czuć się spokojnie o maleństwo.Polecam Doktora każdej kobiecie.

Polecam !! Godny zaufania , nigdy mnie nie zawiódł .

Polecam !! Godny zaufania , nigdy mnie nie zawiódł .

zła diagnoza i problem przy porodzie!!! Dziecko do tej pory cierpi i będzie cierpieć do końca życia...

Wspaniały lekarz, taki z powołania!!!Kiedy trafiłam do szpitala z powodu poronienia jako jedyny lekarz okazał mi współczucie i troskę. Wszystko dokładnie i rzeczowo wytłumaczył, dzięki czemu czułam się pod jego opieką bardzo bezpiecznie.Nie zamienię go na żadnego innego!Pełen profesjonalizm a do tego bardzo sympatyczny człowiek!