lekarz Krzysztof Musiał

Okulista

3,9

Szybko tanio i do rzeczy. Wystarczył jeden telefon aby umówić się na wieczorna wizytę. Sama wizyta była sprawna i bezproblemowa :)

Przesympatyczna wizyta. W nagłym przypadku skierowano mnie prosto ze szpitala do tego cudownego lekarza który wyleczył mi oko, dziękuje.

Starszy lekarz, który kiedyś był fachowcem. Obecnie staruszek, który nie powinien już przyjmować. Byłam u Pana doktora z ciałem obcym w oku. Lekarz go nie zauważył, nie wiem jak to możliwe. Dal mi maści i powiedział że pewnie już wyleciało i uszkodziło rogówkę. Jednakże cały czas czułam dyskomfort i w związku z tym poszukałam innego lekarza, ponieważ była sobota znalazłam też Panią doktor, która przyjmuje w nagłych przypadkach w Skawinie, pracuje na ruczaju i w Skawinie. Znalazła to ciało obce i powiedziała że miała osoby od Pana doktora, które źle zdiagnozował (mówiła własnie że kiedyś dobry lekarz, tylko już starszy i popełnia błędy). Ciężko znaleźć okulistę w nagłym przypadku, ja się ciesze że udało mi się znaleźć tą panią. Co by było jakbym miała to ciało obce dłużej sama nie wiem-zakażenie. Dziecko mogło by nie powiedzieć lub moglibyśmy myśleć że to tylko dyskomfort po ciele obcym. Wtedy mogło by dojść to tragedii. Niestety ale ten gabinet powinien zostać zamknięty, a w moim przypadku ten Pan dopuścił się błędu lekarskiego. Tylko jak udowodnić że mnie leczył jak pieniądze oczywiście schował do kieszeni. Liczę że ktoś się zainteresuje tym gabinetem.

Oczywiście, że godny polecenia, to fachowiec starej daty, starych studiów i starych DOKŁADNYCH nawyków lekarza. 5 gwiazdek

Stara szkoła i doświadczenie czyni cuda i w moim przypadku ratuje oko przed problemami. Polecam wszystkim!

Jestem zadowolony z wizyty. Miły starszy człowiek z długim stażem medycznym. Do pacjenta podchodzi indywidualne , przyjmuje nawet w nocy. Na pogotowiu wyczekałem się 4 godziny z dzieckiem żeby dowiedzieć się, że muszę jechać w inne miejsce. Tutaj zostałem przyjęty od razu i trafnie zdiagnozowany . Wizyta warta ceny. Nie wiem o co chodzi osobie , która mówi o strasznych warunkach gabinetu i narażeniu zdrowia. Przepraszam bardzo ale w szpitalu są czasami dużo gorsze i traktują ludzi oschle , czasami jak przedmioty , a nie jak pacjentów którzy oczekują pomocy. Ta osoba niech się zastanowi nad osądami , bo wydaje mi się że bardziej chodzi o to 100zł niż samego lekarza. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam !!!!

Bardzo dobry fachowiec , przyjechałam do niego w nocy z bolącym okiem bo mam małe dziecko i włożyło mi palec do oka. Wszystko wytłumaczył , obejrzał oko , zapisał leki . Bardzo polecam !

Uważam, ze nie można krzywdzić tego człowieka złą opinią. Faktycznie p. doktor trochę obcesowy, gabinet no cóż .... jak za komuny ale oko mi pięknie zdiagnozował i wyleczył (o 1.00 nad ranem mnie przyjął). Myślę, że nie wszystko złoto co się świeci i na odwrót. Pozdrawiam

Bardzo miły Pan,lubi jebnąć z gwinta.Piwko trzyma w skrzynce gazowej przed wejściem do domu. Ale pomimo tego jest bardzo równym gościem i zajeb...lekarzem, Nie takim jak dzisiaj -tylko wykształconym i zawsze zdiagnozuje poprawnie chorobę.Normalny ,ciepły facet a nie taki bezduszny jak zisiaj cała banda nie wykształconych paralityków. To prawdziwy doktór a nie jakiś szarlatan... Apropos te wszystkie wypowiedzi,że brudny gabinet,że bez rękawiczek to jakaś złośliwa k... napisała co jej drut wpadł do oka. Dr Krzysztof is the best.

Ale pomimo tego jest bardzo równym gościem i zajeb...lekarzem,
To prawdziwy doktór a nie jakiś szarlatan...
Dr Krzysztof is the best.

Jestem pacjentką Pana Dr Musiała od 15 lat . Moi rodzice także leczyli się u Pana Doktora . Mnie nie interesuje wiek Pana Doktora , a to że ma za sobą kilkadziesiąt lat praktyki wręcz przekonuje mnie do korzystania z jego usług. Nigdy nie zostałam przez niego błędnie zdiagnozowana .