Krzysztof Myśliwiec

Hematolog

Wspaniały Doktor, prowadźi mnie podczas leczenia. Jak najwięcej takich Hematologów. Odpowiada na pytania oraz zawsze służy pomocą. Jest to Doktor z powołania i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Zawsze znajdzie czas, nawet sam zadzwoni i wyjaśnia co i jak stosować przy chorobie. Polecam Tego Lekarza z całego serca.

Polecam Tego Lekarza z całego serca.

Pan doktor dokładnie bada, przeprowadza wywiad lekarski i tłumaczy co i jak. Miły i uprzejmy lekarz.

CZY DR MYSLIWIEC PRZYJMUJE PRYWATNIE? JESLI TAK TO GDZIE.

CZY DR MYSLIWIEC PRZYJMUJE PRYWATNIE? JESLI TAK TO GDZIE.

Świetny lekarz, umie rozmawiać z pacjentem, jest kompetentny i niezwykle miły. Gorąco polecam!

Pan doktor jest niezwykle kompetentny, opanowany, rzeczowy. Widac troskę o pacjenta i bardzo duże zaangażowanie. Słowny, tłumaczy podejrzenie choroby, zleca badania, mówiąc , co mają wyjaśnic- znajduje czas dla chorego, mimo , iż jest oblegany przez pacjentów- wystarczy przyjść pod drzwi gabinetu,gdy przyjmuje-tłum! To mówi samo za siebie.

Pan doktor jest niezwykle kompetentny, opanowany, rzeczowy.
Widac troskę o pacjenta i bardzo duże zaangażowanie.

Miły, dokładny, nie ignoruje pacjenta, odpowiada na pytania, budzący zaufanie, polecam.

Nie polecam,gdyż nie poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi i nie tłumaczy na czym polega jego choroba.Spotkałam lepszego hematologa dlatego mam porównanie.