Genialny pediatra. Nikt nie potrafi leczyć tak jak on. W dodatku jest swietnym psychologiem. Polecam

Bardzo dokładnie i szczegółowo przebadał naszą córeczkę . Fantastyczne podejście do dziecka . Lekarz z powołania a jest ich corac mniej !!!

Jestem mega zadowolona z usług świaczonych przez dr. Nawrockiego. Wyleczył córkę z braku apetytu - pomimo tego iż wcześniej badało ją 6ściu innych lekarzy w tym 3 ze szpitala ... :) Poza tym również w innych sytuacjach kiedy pediatra z przychodni nie daje sobie rady z chorobą .... dzwonię po dr Nawrocki POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz, dokladni ediagnozuje i rozpisuje terapię. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiedliśmy. Leczy dwójke moich dzieci. Pare razy uratowal nas od skutków błędnych diagnoz pediatrów w przychodni (w Prokocimiu wskazywano na zapalenie ucha, którego nie było lub odwrotnie, w przychodni powiedziano, ze synek nie ma problemów z uszami a tymczasem dr Nawrocki dostrzegł tam stan zapalny, który natychmiast trzeba było wyleczyć bo synek tracił słuch). Ufamy mu. Polecamy innym.

Kompetentny i rzeczowy lekarz, a przy tym uprzejmy, mily i pelen poczucia humoru czlowiek, szczerze polecam!

Bardzo ludzki lekarz. Jeden z tych, którym "się chce". Troskliwy, pełen ciepła. Gorąco polecam. Katarzyna

Doktor jest rewelacyjny i jego diagnozy zawsze są trafione a leczenie strzałem w dziesiątkę. Jedyne zastrzeżenia budzi fakt długich oczekiwań na wizytę Doktora... no cóż ma dużo małych pacjentów:)

Widać,że lekarz wie o czym mówi, jest konkretny, ma podejście do dzieci. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam.

Bardzo dobry lekarz ,prowadzi moją córkę już 8 lat .Polecam.

Bardzo dobry lekarz ,prowadzi moją córkę już 8 lat .Polecam.

Lekarz z powołania!!!! Godny polecenia specjalista!!!

Lekarz z powołania!!!! Godny polecenia specjalista!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków