lekarz Krzysztof Niemiec

Ortopeda, Traumatolog

Na razie byłam raz u tegoż Lekarza.Boli mnie bark od kilku miesięcy.Pan Doktor konkretnie,uprzejmie i dokładnie wyjaśnił mi na czym polega choroba,nie spieszył się,był bardzo cierpliwy i opanowany. Wcześniej nic o Nim ie wiedziałam,poszłam w "ciemno".Teraz umówiłam się już na drugą wizytę.Szczerze polecam Doktora.

Jestem w trakcie leczenia po zerwanym achillesie.On operował a teraz chodzę do niego do przychodni,nie prywatnie.Cieszę sie ,że to właśnie na niego"trafiłem".Jest "zarobiony" to fakt,ale potrafi się skupić na pacjęcie.Jestem zadowolony z operacji oraz dotychczasowej rechabilitacji.Jeżeli w nieszczęściu traficie na niego-to macie szczęscie.

Bardzo sympatyczny człowiek, konkretny, rzeczowy, skupiony na pacjencie, jego problemie i co ważne możliwościach. Dziękuję doktorze za kolano:)

Lekarz godny zaufania który naprawde chce pomóc choremu człowiekowi, posiada ogromną wiedze i jest profesjonalistą w tym zawodzie jaki wykonuje , a przedewszystkim życiowy i ludzki .Szczerze polecam jako były zadowolony i wdzieczny pacjent!

WIELKA CHĘĆ POMOCY Z WYKORZYSTANIEM DUŻEJ WIEDZY - TO SUPER LEKARZ

WIELKA CHĘĆ POMOCY Z WYKORZYSTANIEM DUŻEJ WIEDZY - TO SUPER LEKARZ

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chrzanów"?

ulica 11 Listopada 22/44

ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice
ulica Olszewskiego 2/73
43-600 Jaworzno
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice