lekarz Krzysztof Niezgoda

Gastroenterolog

NAJLEPSZY LEKARZ GASTROLOG,NIKT TAK SPRAWNIE,SZYBKO,DELIKATNIE NIE ZROBIŁ GASTROSKOPII ,A MIAŁAM KILKA.DOBRY FACHOWIEC W TEMACIE UKŁADU POKARMOWEGO,CALY PERSONEL PRZYJAZNY PACJENTOM ,POLECAM ,TYM BOJĄCYM SIĘ GASTROSKOPII.

Super podejście do pacjenta lekarz wszystko dobrze wytłumaczy wysłucha i nakieruje. Bardzo polecam jeśli miałabym się znów badać to właśnie u dr.Niezgody.

Lekarz odwołał wizytę 3 godziny przed kolonoskopią, ponieważ od 3 dni jest chory. Leki wziąłem zgodnie z zaleceniem i głodziłem się przez półtorej dnia, pieniędzy i czasu już nie odzyskam. Porażka.

Lekarz super....wysłucha....doradzi...wytłumaczy....Polecam każdemu kto będzie musiał wykonać badanie kolanoskopii właśnie dr.Niezgode.

Dobry fachowiec polecam doktora , korzystałam z jego usług i jestem zadowolona . Na pewno będę jeszcze leczyć się u niego. Rzeczowy, konkretny,bardzo dobry w swojej dziedzinie.

Na pewno będę jeszcze leczyć się u niego.
Rzeczowy, konkretny,bardzo dobry w swojej dziedzinie.

witam pod jakim nr telefonu mogę się umówić do dr Niezgody? proszę o podpowiedź. dodam że mam skierowanie na kolonoskopie.

Zdecydowanie Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego choroby. Nie wciska bez potrzeby leków. Bardzo dobrze zajął się moim mężem, jak również 77 letnią mamą. Specjalista z prawdziwego zdarzenia.

jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pana doktora- biznesmena. przy wizycie która była wizytą prywatną trwającą 5 minut nie wysili,ł się na jakiekolwiek badanie. dostał pieniążki za diagnozę którą sama sobie postawiłam!!!!

Swietny lekarz, jest moim lekarzem od 10 lat,wcześniej mojej mamy.Swiadomość,że go mam i że jest "pod ręką" w razie problemu mnie uspakaja.B.S.

Opryskliwy, nigdy nie ma czasu!!! Umawiałam się kilkukrotnie i zawsze "może wpadnie pani za kilka dni" Zachowanie niczym dyrektor państwowego PGRu Skierowanie do szpitala na zabieg jeśli jest od niego to OK jeśli od innego lekarza to na koniec kolejki!!! Kolonoskopia bez znieczulenia!!! Życzę mu tego samego!!! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$- rozumiecie

Kolonoskopia bez znieczulenia!!! Życzę mu tego samego!!!
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$- rozumiecie