lekarz Krzysztof Niezgoda

Gastroenterolog

Chyba się trochę wypalił;) 10 lat temu , mial o wiele więcej zapału ..Albo jest po prostu zmęczony.

Bardzo dobry lekarz- polecam go wszystkim,którzy mają problemy zdrowotne z żołądkiem i muszą poddać się gastroskopii.Jest on specjalistą, którego cechuje profesjonalizm i kompetencja.Dziś po raz trzeci w życiu robiłam gastroskopię.Po raz kolejny u tego doktora,bo mam do niego zaufanie i wiem,że podczas tego badania nic mi się złego nie stanie.Dziękuję za szybkie badanie i życzę Panu dalszych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Małgorzata

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSZYSTKIM!!!Zero kontaktu z pacjentem, do ładnych pań robi piękne oczka i podrywa a problem zdrowotny calkowicie olewa! Podziwiam,że komuś wogóle pomógł i że są osoby którym pomaga!Może tylko dla młodych atrakcyjnych kobiet jest taki...zwykły kasiarz i tyle!!!Pieniążki na stół i to jest najważniejsze,reszta pozostawia wiele do życzenia!!!Zero informacji jak sobie radziz z problemem,totalna olewka i brak zaangażowania!Prywatna kolanoskopia tragedia!Ból,stres,wstyd i przy tym niby przyjęcie jednodniowe do szpitala,a przecież badanie robione na aparaturze państwowej za co słone pieniążki bierze:-)Czysty oszust i tyle!Jeśli miałabym kogoś poradzić...w Elblągu ciężko o dobrego gastrologa...w gdańsku też ciężko...ale Dr Pastuszak jeśli już i jest też jego kolega po fachu w Nowym Szpitalu. Podchodzi z sercem do pacjenta,współczuje słucha dużo rozmawia i interesuję się pacjentem a przy tym jako JEDYNY nie przyjmuję prywatnie,bo jest lekarzem z powołania i chcę pomagać ludziom a nie tylko zarabiać na chorych ludziach!Taka jest moja opinia!Każdy ma jakąś,bo każdy ma inne doświadczenia z lekarzami!Powodzenia w wyborze odpowiedniego:-)

Ten lekarz, to wspaniały i przemiły człowiek. Bardzo cierpliwy i spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia problem. Bardzo mi pomógł, chociaż badanie było trudne, nie stracił cierpliwości, tylko wykorzystał inną metodę badania. Gorąco polecam doktora wszystkim.

Lekarza oceniam na 5. Jest cierpliwy, chętnie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Miły w kontaktach międzyludzkich. Wyrozumiały, potrafi znieść histeryczne zachowanie pacjenta. Oprócz tego, że jest dobrym lekarzem jest także dobrym człowiekiem, a to nie zawsze idzie w parze. Dlatego też polecam wizytę u lekarza K. Niezgody.

Wyrozumiały, potrafi znieść histeryczne zachowanie pacjenta.

Czekałam trzy miesiące na wizytę u Pana Doktora, bo słyszałam, że najlepszy. Podczas wizyty powiedział 2 (słownie: dwa) wyrazy: "dzień dobry" i "do widzenia". Położyłam na biurku skierowanie od laryngologa (doktor Pyrzowska- serdecznie polecam), ale Doktor nie wyraził woli nawiązania kontaktu- chociażby wzrokowego. Toteż rozpoczęłam narrację: wyjaśniłam przyczynę wizyty i podejrzenia laryngologa (refluks), co Doktor skomentował rozłożeniem rąk, wzniesieniem oczu ku niebu i głębokim westchnieniem. Pokiwał głową z dezaprobatą, jakby chciał powiedzieć:"czego to lekarze nie wymyślą".Podczas wizyty zadawałam pytania, i owszem. Ale odpowiadałam sobie na nie sama, przy czym Doktor kiwał głową przecząco lub twierdząco. Ot, taka zabawa w ciepło-zimno. Po tej niespełna dwuminutowej sesji mowy niewerbalnej, wręczył mi skierowanie na gastroskopię. Termin badania pielęgniarka wyznaczyła za kolejne trzy miesiące.Stawiłam się, nie licząc już na to, że nawiążę z Doktorem jakiś kontakt. Przed badaniem poinformowałam pielęgniarkę (w obecności Doktora), że mam zainfekowane zatoki (w końcu to laryngolog kierował mnie do gastrologa), zatkany nos i ledwo oddycham. Pielęgniarka stwierdziła, że nie ma przeciwwskazań do badania. Pan Doktor jak zwykle miał wielce enigmatyczny wyraz twarzy. Oczywiście wiedziałam, na czym polega badanie (internet), ale co innego wiedzieć, a co innego uczestniczyć. Nikt nie informował mnie, co mam robić, czego mam się spodziewać. Doktor rozpoczął badanie, a ja zaczęłam się dusić z powodu niedrożnego nosa.Dawałam znaki, ale pielęgniarka krzyknęła, że mam nie histeryzować. Trwało to chwilę, zanim przyzwycziłam się do rury w przełyku i zaczęłam oddychać przez usta.Doktor w ogóle nie zwrócił uwagi na fakt, iż pacjentka nie może pobierać powietrza!!!Badanie było-wiadomo-nieprzyjemne. Raz próbowałam spojrzeć trochę do góry na monitor, żeby zobaczyć, co się dzieje, bo Doktor milczał jak książę zaklęty. Wówczas pielęgniarka siłą przytrzymała mi głowę ze słowami: "do kina tu pani nie przyszła".Po badaniu Doktor odwrócił się do komputera, żeby zrobić opis, nie wyrzekłszy ani słowa. Już o nic nie pytałam, zresztą i tak za bardzo mówić nie mogłam. Bez słowa wręczył mi wynik, a tam- o cudzie!- refluks (i parę innych nieprawidłowości). Podejrzenia Pani Laryngolog były jednak słuszne!
Może zanudziłam tą przydługą opowieścią, ale uznałam, że trzeba uzasadnić tak niskie oceny.
Nie mam pojęcia, skąd Doktor Niezgoda ma tak pochlebną prasę, ale jeśli to jest -jak mówi wielu- najlepszy gastrolog w Elblągu, to aż strach pomyśleć, co się dzieje w gabinetach tych mniej popularnych i lubianych.
Żołądkowcy i Przełykowcy- życzę zdrowia!

Zdecydowanie polecam wizytę u Pana doktora. Profesjonalista w każdym calu, a co najważniejsze super miły człowiek w kontakcie z pacjentem.

Wyjatkowo troskliwie zajął się Pan Ordynatora moim Tatą-wiek 80 lat,naprawdę wierzcie mi mało jest lekarzy ,którzy mają ochotę leczyć skomplikowane przypadki u osób starszych.Prawidłowa diagnoza i skuteczne leczenie jestem baaardzo wdzięczna Panu Ordynatorowi oraz całemu zespołowi wspaniałych medyków.Podziękowania dla p.dr Ewy Miłosz-wspaniała!!!!

Jestem bardzo zadowolona z pana dr. Jako pierwszy w pełni zdiagnozował moją chorobę, wszystko wyjaśnił i dobrał najodpowiedniejszy sposób leczenia. Zawsze miły i uśmiechnięty, aż chce się chodzić do takiego specjalisty. Polecam!:)

polecam z czystym sumieniem, może nie jest tanio zdecydowanie warto.

polecam z czystym sumieniem, może nie jest tanio zdecydowanie warto.