dr n. med. Krzysztof Nowak

Ortopeda

Pan doktor podjął się artroskopii stawu skokowego, jak wstępnie tłumaczył polegać będzie to na wyczyszczeniu stawu, zabieg miałem wykonywany w szpitalu WAM w Łodzi. Zabieg miałem miec wykonywany w dniu 26.01, jednak został przesunięty na dzień 24.01, kiedy przyjechałem na oddział i Pan doktor chciał mnie zabrać na blok operacyjny, okazało się, że nie mam wykonanych badań, a więc zabieg przełożono. Pielęgniarki były zdziwione, że lakarz chce wykonac zabieg bez przeprowadzenia najpierw badań. Po zabiegu Pan doktor przyszedł do mnie zmienił opatrunek i powiedział, abym za 2 tygodnie zgłosił się do niego w prywatnym szpitalu Puls med na zdjęcie szwów. Zalecenie lakarza było takie, żebym nie obciązał nogi przez 6 tygodni i poruszał się o kulach. Po dwóch tyg pojawiłem się prywatnie u dr Nowaka, który poświęcił mi 3 minuty, w tym 1 minutę na zdjęcie szwów. Stwierdził, że jak nie będzie przyrostu chrząstki stawowej to trzeba bedzie wykonać przeszczep lub zastanowić się nad protezą stawu skokowego. Dobrze, że na końcu tej szybkiej wizyty poprosiłem go o skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne, bo sam o tym nie pomyślał. Po kilku tygodniach rehebilitacji, rehabilitant, który mnie prowadził, stwierdził, że brak jest poprawy ruchomości stawu i nadal utrzymje się bolesność stawu. Skonsultowałem się jeszcze z innymi specjalistami, którzy po obejrzeniu zdjeć RTG i RM kazali wykonać dodatkowe zdjęcia rentgenowskie i USG. Po obejrzeniu tych zdjęć stwierdzili (w oparciu o porównanie wyników radiologii przed i po zabiegu), że staw wyczyszczono tylko w części, bardziej skupiono się na mikrozłamaniach (nie wiadomo po co), a nie wykonano najistotniejszych rzeczy w postaci usunięcia dwóch fragmentów kostnych, które utrudniały ruchomość. W czerwcu, a więc 6 miesięcy po 1 zabiegu przeprowadzonym przez doktora Nowaka, wykonano mi ponownie zabieg, ktory przeprowadzono starannie i należycie, mało tego chodziłem o kulach tylko 4 dni. Po tym zabiegu i super rehabilitacji jestem sprawny, mam normalną ruchomość stawu, nic mnie nie boli. Zastanawiam się czy pan Nowak, kiedyś wykonywał podobny zabieg, bo nie za bardzo miał pojęcie co robi. Ponadto sposób w jaki ten lekarz traktuje pacjentów nawet prywatnie jest poprostu żenujący, no chyba , że pacjenetem jest kobieta, młoda, ładna i z długimi nogami. To wtedy lepeij się przykłada. Na koniec, dobrze, że są jeszcze inni specjaliści niż pan Nowak, którzy potrafią odpowiednio zdiagnozować chorobę a potem w profesjonanlny sposób przeprowadzić zabieg. Nie wyklucza, że pan dr Nowak wyśmienicie zna się na zabiegach stawu kolanowego, jeżeli zaś chodzi o staw skokowy jest poprostu kiepski

Z czystym sumieniem polecam dr Nowaka. Trafiłem do niego po nieudolnym i długotrwałym leczeniu przez innego "specjalistę". Dr zrobił mi najpierw artroskopię, a następnie rekonstrukcję ACL. Wszystko fachowo i w miłej atmosferze. Minęło już kilka miesięcy i kolano wróciło do pełnej sprawności. Teraz mogę funkcjonować całkiem normalnie. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Poleciłem dr Nowaka kilku znajomym i każdemu pomógł. Niedawno operował kolano mojej teściowej i kolejny raz sukces. Panie doktorze bardzo dziękujemy !!!

Z czystym sumieniem polecam dr Nowaka.
Poleciłem dr Nowaka kilku znajomym i każdemu pomógł.
Niedawno operował kolano mojej teściowej i kolejny raz sukces.
Panie doktorze bardzo dziękujemy !!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza. W szpitalu państwowym operował moje kolano ( więzadło), a później byłam pod jego opieką prywatnie. Porównując stan kolana z innymi osobami ( również na internecie ), stwierdzam, że nie mogłam trafić lepiej. Brak znacznych nieprzyjemności związanych ze stanem pooperacyjnym ( krwiaki, duża i długotrwała opuchlizna, płyn w kolanie itp) - co zapewne w niewielkim stopniu jest związane z wydolnością mojego organizmu, a raczej z fachowo przeprowadzoną operacją. W szpitalu udzielił pomocnych rad przed operacją,interesował się, tłumaczył dalszy przebieg rehabilitacji, ale i w gabinecie prywatnym zawsze uzyskiwałam rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi. Zdecydowanie polecam.

Miałam okazję przyjrzeć się pracy p. doktora w prywatnej klinice i w WAM-ie. W prywatnej klinice Pan doktor tryskał dobrym humorem, oczarowywał pacjentów miłym usposobieniem po prostu "cudny lekarz". A co robił w państwowej placówce na dyżurze? Odpowiedź: SPAŁ! (sic!). Kiedy poprosiłam go o wypisanie recepty ( wychodziłam ze szpitala na własne rządanie)stwierdził, że nie ma bloczków. A w ogóle to on jest 48 godzin na dyżurze i musi odpocząć. Tylko dlaczego śpi na dyżurze za pieniądze podatników traktując ich jak "persona non grata"? Jest to bardzo interesowny lekarz a od takich lepiej trzymać się z daleka.

Witam wszystkich ,dr.Nowak znakomity lekarz przede wszystkim nie jest pazerny na pieniądze i nie bierze łapówek ,jak inni lekarze ,jest znakomitym fachowcem,jego talent robi swoje . Jestem strażakiem ratownikiem w PSP JRG 3 Łódź ,dr.Nowak operował mi kolano w tamtym roku uległem wypadkowi w czasie akcji ratowniczo - gaśniczej operował dwa razy wiązadła krzyzowe ,przyczepy wiazadeł i boczne oraz reperował łękotkę zrobił to super po pół roku od operacji wróciłem do służby czynnie . Z czystym sumieniem polecam i dziękuję za pomoc.

Jest to ideał lekarza, powiem szczerze nigdy w życiu nie trafiłem i myślałem ze juz poprostu nie ma takich wspaniałych ludzi, Dr. Nowak jest profesjonalistą z najwyższej światowej półki prowadzi sympozja naukowe dla najwybitniejszych specjalistów w Europie gdzie pokazuje im jak operuje sie najnowocześniejszą obecnie technologią. Naprawdę mogę sobie powiedzieć że jestem olbrzymim szcześciarzem że do niego trafiłem :) Pełen poświęcenia dla zawodu który przystało mu wykonywać, moje kolano doprowadził do stanu idealnego!!! Pozdrawiam serdecznie Michał Kaźmierski Łódź.

Bylam operowana przez dr Nowaka, jest bardzo miły i rzeczowy. Doskonale tłumaczy cały proces leczenia i rehabilitacji,na wizytach kontrolnych pyta o postępy w rehabilitacji, nie placiłam za wizyty kontrolne. Polecam klinikę Medeor, super warunki socjalne o opiece lekarsko-pielęgniarskiej nie mówię, bo jeszcze nigdny nikt o mnie tek nie dbal, a miałam już kilka operacji.

SUPER LEKARZ!!!!OPEROWAŁ MOJE KOLANO(ZERWANE WIAZADŁO PRZEDNIE KRZYZOWE I SZYTA ŁEKOTKA PRZYSRODKOWA)3,5 MIESIACA PO ZABIEGU I WSZYSTKO JEST W KOLANIE W PEŁNI SPRAWNE DZIEKI DR.NOWAKOWI!!!!POLECAM W 100% TEGO LEKARZA.

Znakomity, pełny profesjonalizmu lekarz, a do tego – co bardzo ważne- wspaniały człowiek ! Wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta. Jest BARDZO miły, zawsze uśmiechnięty, troskliwy i ma podejście do pacjentów :) Tą drogą chciałabym po prostu po ludzku podziękować Doktorowi Nowakowi za udzieloną pomoc - Marta z Piotrkowa Tryb.

Super człowiek!!! Doskonały specjalista ortopeda .Podejście do pacjenta tak jak należy, nie zbywa jak wielu. Uległem wypadkowi jestem strażakiem w Łodzi pan doktor postawił mnie na nogi szybko wróciłem do zawodu Polecam