dr n. med. Krzysztof Nowak

Dr. Krzysztof Nowak to bardzo dobry specjalista z zakresu ortopedii. Robił mi dwa kolana Pierwsze prawe (endoproteza) 10 lat temu !!. Drugie lewe (również endoproteza) w ubiegłym roku .Co mogę powiedzieć funkcjonuję bez bólowo .Długoletni staż Pana doktora daje gwarancje dobrego wykonania zabiegu. Do pacjenta odnosi się życzliwie co mogę również potwierdzić. Więcej takich lekarzy nam potrzeba .Przed zabiegiem przeszedłem szereg badań i konsultacji na wniosek Pana doktora za co również jestem Mu wdzięczny. Sądzę ,że w ten sposób uniknąłem szeregu powikłań pooperacyjnych.

Jeżeli ktoś nie ma co robić z pieniędzmi, ma ich za dużo, to efekt prywatnej wizyty jest równy zero. Uczciwiej jest wyrzucić pieniądze na ulicy. Trudno ocenić kompetencje jak wizyta trwa 5 minut, zero tłumaczenia choroby i leczenia, zero kompleksowego podejścia do pacjenta, zero empatii a co za tym idzie zero etyki lekarskiej. Dr Nowak od razu kieruje na operacje nawet nie przeglądając badań, oczywiście w prywatnej klinice. Pan Doktor po prostu nie jest zainteresowany pacjentem, ale pieniędzmi i to najlepiej takimi , gdzie może zarobić minimum 10 tysięcy. Wizyta ...

Pan Doktor po prostu nie jest zainteresowany pacjentem, ale pieniędzmi i to najlepiej takimi , gdzie może zarobić minimum 10 tysięcy. Wizyta za 250 zł, to dla niego strata czasu. Ciekawe, czy czasami pomyślał, że dla pacjenta też.

NFZ-błędnie zdiagnozował uraz kolana,leczenie było nieprawidłowe,inni lekarze musieli poprawiać.Straciłam swój czas.Nie wiem jak wygląda to za pieniądze.

Z czystym sumieniem polecam dr Nowaka. Trafiłem do niego po nieudolnym i długotrwałym leczeniu przez innego "specjalistę". Dr zrobił mi najpierw artroskopię, a następnie rekonstrukcję ACL. Wszystko fachowo i w miłej atmosferze. Minęło już kilka miesięcy i kolano wróciło do pełnej sprawności. Teraz mogę funkcjonować całkiem normalnie. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Poleciłem dr Nowaka kilku znajomym i każdemu pomógł. Niedawno operował kolano mojej teściowej i kolejny raz sukces. Panie doktorze bardzo dziękujemy !!!

Z czystym sumieniem polecam dr Nowaka.
Poleciłem dr Nowaka kilku znajomym i każdemu pomógł.
Niedawno operował kolano mojej teściowej i kolejny raz sukces.
Panie doktorze bardzo dziękujemy !!!

Absolutnie nie polecam, jest baaardzo pazerny na pieniądze.

Absolutnie nie polecam, jest baaardzo pazerny na pieniądze.

Miałam okazję przyjrzeć się pracy p. doktora w prywatnej klinice i w WAM-ie. W prywatnej klinice Pan doktor tryskał dobrym humorem, oczarowywał pacjentów miłym usposobieniem po prostu "cudny lekarz". A co robił w państwowej placówce na dyżurze? Odpowiedź: SPAŁ! (sic!). Kiedy poprosiłam go o wypisanie recepty ( wychodziłam ze szpitala na własne rządanie)stwierdził, że nie ma bloczków. A w ogóle to on jest 48 godzin na dyżurze i musi odpocząć. Tylko dlaczego śpi na dyżurze za pieniądze podatników traktując ich jak "persona non grata"? Jest to bardzo interesowny lekarz a od takich lepiej trzymać się z daleka.

Pan doktor podjął się artroskopii stawu skokowego, jak wstępnie tłumaczył polegać będzie to na wyczyszczeniu stawu, zabieg miałem wykonywany w szpitalu WAM w Łodzi. Zabieg miałem miec wykonywany w dniu 26.01, jednak został przesunięty na dzień 24.01, kiedy przyjechałem na oddział i Pan doktor chciał mnie zabrać na blok operacyjny, okazało się, że nie mam wykonanych badań, a więc zabieg przełożono. Pielęgniarki były zdziwione, że lakarz chce wykonac zabieg bez przeprowadzenia najpierw badań. Po zabiegu Pan doktor przyszedł do mnie zmienił opatrunek i powiedział, abym za 2 tygodnie zgłosił się do niego w prywatnym szpitalu Puls med na zdjęcie szwów. Zalecenie lakarza było takie, żebym nie obciązał nogi przez 6 tygodni i poruszał się o kulach. Po dwóch tyg pojawiłem się prywatnie u dr Nowaka, który poświęcił mi 3 minuty, w tym 1 minutę na zdjęcie szwów. Stwierdził, że jak nie będzie przyrostu chrząstki stawowej to trzeba bedzie wykonać przeszczep lub zastanowić się nad protezą stawu skokowego. Dobrze, że na końcu tej szybkiej wizyty poprosiłem go o skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne, bo sam o tym nie pomyślał. Po kilku tygodniach rehebilitacji, rehabilitant, który mnie prowadził, stwierdził, że brak jest poprawy ruchomości stawu i nadal utrzymje się bolesność stawu. Skonsultowałem się jeszcze z innymi specjalistami, którzy po obejrzeniu zdjeć RTG i RM kazali wykonać dodatkowe zdjęcia rentgenowskie i USG. Po obejrzeniu tych zdjęć stwierdzili (w oparciu o porównanie wyników radiologii przed i po zabiegu), że staw wyczyszczono tylko w części, bardziej skupiono się na mikrozłamaniach (nie wiadomo po co), a nie wykonano najistotniejszych rzeczy w postaci usunięcia dwóch fragmentów kostnych, które utrudniały ruchomość. W czerwcu, a więc 6 miesięcy po 1 zabiegu przeprowadzonym przez doktora Nowaka, wykonano mi ponownie zabieg, ktory przeprowadzono starannie i należycie, mało tego chodziłem o kulach tylko 4 dni. Po tym zabiegu i super rehabilitacji jestem sprawny, mam normalną ruchomość stawu, nic mnie nie boli. Zastanawiam się czy pan Nowak, kiedyś wykonywał podobny zabieg, bo nie za bardzo miał pojęcie co robi. Ponadto sposób w jaki ten lekarz traktuje pacjentów nawet prywatnie jest poprostu żenujący, no chyba , że pacjenetem jest kobieta, młoda, ładna i z długimi nogami. To wtedy lepeij się przykłada. Na koniec, dobrze, że są jeszcze inni specjaliści niż pan Nowak, którzy potrafią odpowiednio zdiagnozować chorobę a potem w profesjonanlny sposób przeprowadzić zabieg. Nie wyklucza, że pan dr Nowak wyśmienicie zna się na zabiegach stawu kolanowego, jeżeli zaś chodzi o staw skokowy jest poprostu kiepski

SUPER LEKARZ!!!!OPEROWAŁ MOJE KOLANO(ZERWANE WIAZADŁO PRZEDNIE KRZYZOWE I SZYTA ŁEKOTKA PRZYSRODKOWA)3,5 MIESIACA PO ZABIEGU I WSZYSTKO JEST W KOLANIE W PEŁNI SPRAWNE DZIEKI DR.NOWAKOWI!!!!POLECAM W 100% TEGO LEKARZA.

Polecam wszystkim. ja jestem bardzo zaskoczony że są jeszcze tacy ludzie miły,uprzejmy i sympatyczny. ja jestem zadowolony w 100%

szykowal mnie do operaci i zostawil na lodzie tak sie nie robi a ja mu zaufalam

szykowal mnie do operaci i zostawil na lodzie tak sie nie robi a ja mu zaufalam