dr n. med. Krzysztof Nowak

Bylam operowana przez dr Nowaka, jest bardzo miły i rzeczowy. Doskonale tłumaczy cały proces leczenia i rehabilitacji,na wizytach kontrolnych pyta o postępy w rehabilitacji, nie placiłam za wizyty kontrolne. Polecam klinikę Medeor, super warunki socjalne o opiece lekarsko-pielęgniarskiej nie mówię, bo jeszcze nigdny nikt o mnie tek nie dbal, a miałam już kilka operacji.

jestem po rekonstrukcji ACL 8 tydzien wszystko SUPER

jestem po rekonstrukcji ACL

8 tydzien wszystko SUPER

Zdecydowanie polecam tego lekarza. W szpitalu państwowym operował moje kolano ( więzadło), a później byłam pod jego opieką prywatnie. Porównując stan kolana z innymi osobami ( również na internecie ), stwierdzam, że nie mogłam trafić lepiej. Brak znacznych nieprzyjemności związanych ze stanem pooperacyjnym ( krwiaki, duża i długotrwała opuchlizna, płyn w kolanie itp) - co zapewne w niewielkim stopniu jest związane z wydolnością mojego organizmu, a raczej z fachowo przeprowadzoną operacją. W szpitalu udzielił pomocnych rad przed operacją,interesował się, tłumaczył dalszy przebieg rehabilitacji, ale i w gabinecie prywatnym zawsze uzyskiwałam rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi. Zdecydowanie polecam.

Super człowiek!!! Doskonały specjalista ortopeda .Podejście do pacjenta tak jak należy, nie zbywa jak wielu. Uległem wypadkowi jestem strażakiem w Łodzi pan doktor postawił mnie na nogi szybko wróciłem do zawodu Polecam

Zdecydowanie polecam. Ja z dnia na dzień miałem możliwość operowania, dzięki dobrej woli lekarza

Genialny lekarz, profesjonalista, świetny człowiek. Z czystym sumieniem polecam i w razie konieczności, bez wahania powierzyłabym ponownie swoje zdrowie.

To jest super fachowiec i zna sie na tym co robi zawdzieczam mu wiele tomek

To jest super fachowiec i zna sie na tym co robi zawdzieczam mu wiele tomek

super specjalista,super człowiek.Trochę zabiegany ale to chyba normalne w dzisiejszych czasach

Uwazałam ze to dobry lekarz bo byl z polecenia ,na poczatku leczyl mi bliska osobe prywatnie no oczywiscie pieniadze najwazniejsze ,potem zapisla ja do szpitala na zabieg,nietrudny a mial pomoc .wszystko bylo by dobrze gdyby po wysciu ze szpitlaa pomyslam ten wspanaily lekazr zeby dac jje leki przeciwzakrzepowe bo operowana byla noga i problemy z zylami ..coz po zdjeciu szwow ta bardzo bliska mi osoba moja wspaniaa wlasnie umarla koroner ktory przyjechal i pogotowie dziwili sie ze niedostala lekow przeciwzakrzepowych .a jeszcze wczesniej chcial zeby przychodzila prywatnie jak najczesciej ale nic nieprzepisywal .dla mnie lekarz nie z powolania tylko rutyna i kasa to podstawa..niepolecam absolutnie tego lekarza jesli chcecie by wasze bliskie osoby zyly....

Jest to ideał lekarza, powiem szczerze nigdy w życiu nie trafiłem i myślałem ze juz poprostu nie ma takich wspaniałych ludzi, Dr. Nowak jest profesjonalistą z najwyższej światowej półki prowadzi sympozja naukowe dla najwybitniejszych specjalistów w Europie gdzie pokazuje im jak operuje sie najnowocześniejszą obecnie technologią. Naprawdę mogę sobie powiedzieć że jestem olbrzymim szcześciarzem że do niego trafiłem :) Pełen poświęcenia dla zawodu który przystało mu wykonywać, moje kolano doprowadził do stanu idealnego!!! Pozdrawiam serdecznie Michał Kaźmierski Łódź.