dr n. med. Krzysztof Nowosielski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora jak i prywatnie jak i państwowo poświęcił mu tyle samo czasu zadając pytanie Panu Doktorowi usłyszałam na początku inną odpowiedź niż to co czytałam a póżniej jak powołałam się na treść artykułu wtedy zaczął mi wyjaśniać wszystko tak jak było w artykule. Prosząc o skierowani do poradni jednej zostałam poinformowana, że na pewno mnie to nie dotyczy. W chwili obecnej jestem przed zabiegiem w poradni o którą prosiłam o skierowanie. Powiem tak po tych dwóch zabiegach co miałam u Pana doktora byłam zadowolona a teraz zostawiam każdemu interpretacji

Byłam na badaniach prenatalnych i mając porównanie z innym lekarzem wiem, że już nigdy nie wrócę do pana doktora. Badania robił jakby był sam w gabinecie, zero kontaktu, zero wyjaśnień podczas pomiarów a na koniec mamrotanie o ryzyku - i gdyby się człowiek nie dopytał jasno o co chodzi to chyba bym nie usłyszała głośno wypowiedzianej diagnozy. Kontakt z pacjentem na poziomie naprawdę krytycznym. Jestem zawiedziona takim podejściem podczas badań do pacjenta.

Ze względu na problemy zdrowotne, które kiedyś miałam odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić dr. Nowosielskiego jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadził także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego sympatyczny i kulturalny człowiek.

Trafiłam do doktora Nowosielskiego przypadkiem i myślę,że miała wielkie szczęście,to wspaniały profesjonalista. Wizyty są opłacane z funduszu, a ja na żadnej prywatnej wizycie u innych lekarzy,nie czuła się tak wyjątkowo, jak u Pana Doktora. Polecam:)

Polecam:)

Polecam tego lekarza. Bardzo dobre podejście do pacjentki, tłumaczy wszystko dokładnie, nie zbywa 5 minutową wizytą. Ja jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita