dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

Laryngolog

3,9

Wszelkie potrzebne informacje znajdą Państwo na mojej stronie internetowej: www.krzysztofoles.pl
Telefon kontaktowy:502080238

Telefon kontaktowy:502080238

Docent Krzysztof Oleś jest świetnym specjalistą, całym sercem oddanym swojej misji. Konkretny, sprawny, profesjonalny. Pewny swoich, trafnych zresztą, decyzji. Trochę w stylu dr. House'a, ale jeśli mam być szczery, to w sytuacji ratowania zdrowia preferuję kompetencję, niż przydługie pogadanki nie przynoszące rezultatu. W moim przypadku przyczyną spotkania była konieczność przeprowadzenia bardzo skomplikowanej spetoplastyki. Dzięki zabiegowi, po raz pierwszy od 30 lat mogę normalnie oddychać przez nos. Operacja przebiegła sprawnie, doc. Oleś jest dostępny dla konsultacji związanych z przebiegiem rekonwalescencji w każdej chwili, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i osobisty w ...

W moim przypadku przyczyną spotkania była konieczność przeprowadzenia bardzo skomplikowanej spetoplastyki. Dzięki zabiegowi, po raz pierwszy od 30 lat mogę normalnie oddychać przez nos. Operacja przebiegła sprawnie, doc. Oleś jest dostępny dla konsultacji związanych z przebiegiem rekonwalescencji w każdej chwili, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i osobisty w jednym z gabinetów, w których ordynuje.
Szczerze polecam jako na prawdę świetnego specjalistę, w którym jednak kumpla do rozmów nie znajdziecie ;)

Jestem po zabiegu wyprostowania przegrody nosa przez prof. Olesia. Operacja została przeprowadzona perfekcyjnie, nareszcie w nocy mogę normalnie oddychać. Ustąpił też ból oka i pieczenie w nosie, objawy które mi dokuczały od pewnego czasu. Doktor jest osobą miłą, uprzejmą i życzliwą a przy tym konkretną i rzeczową. Gorąco polecam, wdzięczny pacjent Andrzej Ozaist

Doktor jest osobą miłą, uprzejmą i życzliwą a przy tym konkretną i rzeczową.
Gorąco polecam, wdzięczny pacjent
Andrzej Ozaist

Moim zdaniem bardzo db specyjalista.Trafiłem do szpitala na przewlekłe zapalenie zatok przynosowych powikłane ropniem oczodołu.Zanim trafiłem do szpitala moje zycie zamieniło sie w koszmar moja lewa gałka oczna została całkowicie wypchana przez rope co sowodowało u mnie utrate widocznosci tego oka i duze zagrozenie zycia .Trafilem na sale operacyjna gdzies po godz 20stej operacja trwała połtorej godz wybódziłem sie gdzies po 8godz z wielkim zdziwieniem bez zadnego bólu z normalnym okiem przez które db widziałem.Polecam dr Oleśia poniewaz jest badzro dobrym miłym lekarzem poswiecił mi bardzo duzo czasu na wizyty nawet i w weekendy przychodził sie spytac jak sie czuje pacjent fajnie tez ze daje swój numer tel ze wrazie jakis komplikacji mozna dzwonic w kazdej chwili.Dziekuje panie doktorze. POLECAM I TO BARDZO

Gorąco polecam, według mnie wspaniały lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji. Operacje endoskopowe wykonuje perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie. Tak było również w przypadku mojej mamy. Pan Doktor to fachowiec wysokiej klasy z niesamowicie pozytywnym podejściem do pacjenta pod każdym względem. Wszystko jasno i klarownie przedstawia i omawia. Poza tym jest bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Panie Doktorze z całego serca dziękujemy!

Panie Doktorze z całego serca dziękujemy!

Jeśli chcecie leczyć się u naprawdę dobrego laryngologa, to polecam serdecznie docenta Krzysztofa Olesia. Jest świetnym fachowcem, troszczy się o pacjenta, a jego leczenie przynosi doskonałe efekty.

Doktor Oleś to lekarz z powołania i wspaniały specjalista.Po długotrwałym, bezskutecznym leczeniu mojego 10-letniego syna u innych lekarzy, mielismy szczęście trafić właśnie do niego. Doktor Oleś postawił trafną diagnozę i przeprowadził endoskopową operację zatok przynosowych w kwietniu tego roku. Od tej pory mój syn jest zdrowy, skończyły się nawracające, silne bóle głowy i częste katary.Doktor Oleś jest konkretny, rzeczowy, dokładny i punktualny. Do pacjentów odnosi sie z szacunkiem i ma świetne podejście do dzieci. Polecam całym sercem. Panie Doktorze, jeszcze raz dziekuję. Jestem pełna uznania i wdzięczności dla Pana i personelu medycznego, który nam towarzyszył.

To nie tylko wspaniały lekarz ale i człowiek. Po wysłuchaniu wywiadu oraz zbadaniu mnie konkretna i TRAFNA!!! diagnoza.Od 15 lat męczyłam się, jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, operacja zatok i po problemie! Wszystko wróciło do normy i teraz mogę normalnie funkcjonować bez kropli do nosa. Lekarz jest od tego żeby pomagać a nie koniecznie musi urządzać z pacjentami pogadanki np. o pogodzie. Ważne żeby wyleczył i to Pan Doktor Oleś robi PERFEKCYJNIE!!!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Ogromnie oddany pacjentom, cierpliwy, patrzy na całość problemu, walczy o pacjenta, kompetentny.

Godny polecenia b.dobry lekarz i czlowiek . Potrafi zrozumiec nawet kaprysnego pacjeta milo wspominam nawet trudne chwile. Potrafi zaszczepic oodrobine optymizmu nawet najwiekszemu pesymiscie. dziekuje i pozdrawiam

BARDZO DOBRY, DOŚWIADCZONY LEKARZ, DZIAŁA SZYBKO I SPRAWNIE, ALE WIE CO ROBI.POLECAM