lekarz Krzysztof Onichimowski

2,1
2,2
1,9
1,8

Fotel i kozetka wyścielona materiałem wielokrotnego użytku. Kiedy poprosiłam o zmianę, bo nie fajnie położyć się na czymś jako już dziesiąta albo piętnasta tego dnia to kazał mi się ubrać i obrażony na cały świat zakończył wizytę. Czy mało płacę składek ZUS przez 13 lat pracy, by móc być przyjętą w godziwych warunkach. Życzę Panu Doktorowi aby go ktoś kiedyś tak potraktował jak on mnie. Serdecznie odradzam i przychylam się do innych negatywnych komentarzy pod tytułem: cham,prostak. Moja pierwsza wizyta też była OK ale po drugiej już do niego nigdy nie pójdę.

Byłam i jestem pacjentką Doktora.Wspaniały i mądry lekarz,świetny fachowiec w zakresie USG .To mistrz w tej profesji.Polecam go z całego serca.Katarzyna Z.

ja nie rozumiem tych kobiet co narzekaja..po co w takim razei chodzicie do Dr.?? ja do Niego chodze bo jestem mega zadowolona,poswieca mi odpowiednio duzo czasu,jest profesjonalny i nigdy ale to nigdy nie uslyszalam zadnego zbednego komantarza na jakikolwiek temat. wiadomo kazda "zadowowli"co innego w lekarzu..dlatego nie piszcie co Wam wiatr pod palce przyniesie zastanowcie sie zanim zespojecie komus opinie..znajdzcie kogos dla siebie i nie oczerniajcie innych. ja osobiscie polecam Pana Doktora:) i dziekuje za fachowa opieke podczas ciazy :D

Ten Pan (bo lekarzem go nawzwać nie można) to zwykły prostak. Zachowuje się jak wyrostek z gimnazjum a nie mężczyzna. Pacjentki traktuje jak upośledzone i głupie, prawdopodobnie to jakiś problem z męskością i kompleksy. Zdecydowanie odradzam wizytę jeśli macie koleżanki odrobinę szacunku dla siebie i swojego zdrowia. Mam nadzieję, że niebawem zostanie zwolniony z pracy !

Czytam te wypowiedzi o p. Onichimowskim i kompletnie ich nie rozumiem. Chodzę regularnie do tego lekarza od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Wyleczył mnie, co innym lekarzom się nie udawało. Bardzo skrupulatnie podchodzi do każdego badania, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Potrafi rozładować atmosferę, gdy jestem spięta przed badaniem. Polecam. Długo nie mogłam trafić na fajnego ginekologa. Ten pan bardzo mi pasuje.

Wspaniały lekarz ginekolog-mądry i fachowy.Swietny songrafer.To dzięki niemu mam dziecko,gdyż prowadził moją zagrożoną ciążę.Jest to doktor bardzo inteligentny a przy tym męski i przystojny.Polecam go gorąco.

Nie polecam, a wręcz odradzam. Kilkakrotnie przez tego lekarza chciało mi się płakać. W niczym nie pomoże, nie tłumaczy, a jak zadaje się pytania to patrzy na pacjentkę jak na ufoludka albo gorzej zrówna z błotem. Potrafi nawet powiedzieć, że pacjentka w ciąży to PROBLEM bo tyle tych papierków itd. że woli dużo bardziej jak przyjdzie pacjentka po tabletki antykoncepcyjne, bo płacą mu za nią tyle samo a mniej czasu zajmuje. Jak powiedziałam, że strasznie boli mnie prawa strona brzucha(a jestem ciężarną) to nawet nie zrobił badań tylko powiedział, że tak ma być. Poza tym jest strasznie chamski, gbur. Nie polecam i zgadzam się z większością negatywnych opinii.

Lekarz,o ile można tak go nazwać to gbur i typowy prostak,swoje pacjentki określa mianem GŁUPIE ,ale czego się tu spodziewać jeżeli ktoś jest głupi to wszystkich mierzy swoja miarą.Byłam u niego tylko raz i ostatni.Mam tylko nadzieję ,że trafi kiedyś kosa na kamień......

Okropny lekarz!!! Chamski ,grubiański odradzam wszystkim!!! Zwróciłam sie do niego o pomoc bo po antykoncpecji miesiąc krwawiłam, i chciałam sie poradzić lekarza, potraktował mnie okropnie doprowadził do płaczu, powiedział że nie bd sie zajmował pacjentkami których nie leczył, że nie jest fanem pacjentek doktór X że on sie zajmuje swoimi. Przyrównał mnie do samochodu !! powiedział że to tak jak z autem jak jakiś mechanik coś źle naprawił to inny nie bd chciał tego ruszać. Odzywał sie do mnie w sposób chamski i grubiański powtarzając że życie jest brutalne. Dziewczyny naprawde odradzam. Dał mi skietowanie do szpitala mówiąc że zrobią mi wszystkie badania bo jemu sie nie chce ze mną cackać a w szpitalu okazało sie że skierował mnie na ŁYŻECZKOWANIE nie mówiac mi nic o tym !! Położne były w szoku że nie zostałam poinformowana o tym zabiegui a wrecz oszukana. Odradzam z całego serca!!!

niekompetentny gbur i cham,i nie potrafi dobrze wykonać usg.odradzam

niekompetentny gbur i cham,i nie potrafi dobrze wykonać usg.odradzam