lekarz Krzysztof Onichimowski

2,1
2,2
1,9
1,8

DZIewczyny, nie chodźcie do niego!!!!! CHAM, PROSTAK, NIEKOMPETENTNY!!! TO COŚ NIE POWINNO BYĆ LEKARZEM!!!! brak wiedzy o lekach, NIE UTRZYMUJE HIGIENY W GABINECIE!!!!!

Rutyniarz,chyba nie przepada za kobietami może przykre doświadczenia w pracy ,ludzie są różni oceniają czasami zbyt mocno pod wpływem własnej wrażliwości.To człowiek na którego trafiłam niechcący podczas badania USG nie poinformowano mnie, że będzie je wykonywał ktoś inny niż mój dotychczasowy lekarz.Nie poświęcił mi zbyt dużo uwagi akurat tyle ile było trzeba.Może to i dobrze bo nie poszłabym drugi raz na wizytę do tego pana.Pozostał niesmak pomimo tego że uprzejmość była doskonale wyważona.W ogóle wszystko co mówił i robił było wyważone czyli akurat a kobieta jednak oddając ciało nawet do rutynowego badania lepiej się czuje jak lekarz podchodzi do badania neutralnie ale z odrobiną takiego przyjacielskiego ciepła.Doktor używał kilkakrotnie podczas badania słów ,które mu nie przystały i to mnie dzisiaj skłoniło do tego ,żeby sprawdzić kto to w ogóle jest i po wypowiedziach innych widzę że się nie pomyliłam .Nie polecam tego lekarza wrażliwym i młodym kobietom .

A moim zdaniem jest fachowy i profesjonalny. W dodatku z poczuciem humoru, potrafił rozładować mój lęk przed badaniem. Bardzo delikatny i niezły diagnosta

Ten "lekarz" zachował się wobec mnie w sposób grubiański. Czułam się jak obiekt kpin, a nie pacjentka. Nie mam kwalifikacji by oceniać kompetencje pana Onichimowskiego, natomiast atmosfera badania była dla mnie upokarzającą. NIE POLECAM. Oj, nie...

NIE POLECAM.
Oj, nie...

Bardzo chamski, wścibski, arogancki człowiek. Nieprofesjonalne, niedelikatne badanie. Ból po badaniu odczuwałam przez 2 następne doby. Niehigieniczny sposób wykonywania pracy. Zdecydowanie odradzam.

Strasznie nie przyjemny i opryskliwy człowiek, w dodatku zachował się nieprofesjonalnie, bezpodstawnie krytykując mojego poprzedniego lekarza. Wydaje mi się ze dotychczasowe pacjentki tego pana nie były nigdy u innego lekarza i po prostu nie maja porównania. A wystarczy być tylko miłym...

To nie lekarz, to zwykłe chamidło. Temu pan myli się przeżywanie z przeżuwaniem. Ludzie omijajcie faceta jak się tylko da!!! Bo nie dość że marny lekarz to i pisać nie umie!!!!

Absolutnie nie polecę nikomu tego lekarza,jest oschły,niedelikatny,nieuprzejmy.Nie radziłabym iść do niego ani z ciążą ani z problemami zdrowotnymi.

mało dokładny, mało dociekliwy, brak dialogu.Ogólnie zawiodłam się. Nie chce mi sie na ten temat nawet mówic.

może i jest dobrym specjalista ale w ogóle nie liczy się z pacjentkami.Przychodzi sobie kiedy chce,wychodzi na godzinę czasu.Wolna amerykanka.Ja jakbym tak zrobiła u siebie w pracy to by mnie zwolniono dyscyplinarnie!!!!!Stracilam czas i nerwy czekajac na jasnie pana az łaskawie przyjmnie mnie!!!!!!!!!