lekarz Krzysztof Orłowski

Laryngolog

Bardzo kompetentny lekarz. Fachowiec godny polecenia. Uratował mi słuch po przebiciu błony bębenkowej. Dziękuję jeszcze raz. Gorąco polecam tego lekarza!!!

Operował mi przegrodę nosa na Parkitce. Wszystko OK, lekarz prowadzący w przychodni potwierdził podczas kontroli. Generalnie miły, uprzejmy.

bardzo dobry specjalista, miły, uprzejmy , godny polecenia.Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. !!

super lekarz,oby w Częstochowie wszyscy tacy byli, uprzejmy, kompetentny, pogodny, godny polecenia!!!

Dr Orłowski usuwał mi migdały - zabieg przebiegł bez problemu. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić taki zabieg - polecam. Pełen profesjonalizm.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Fachowiec godny polecenia. Usuwałam migdały i każdemu, kto musi poddać się temu zabiegowi, polecałbym właśnie tego doktora!

Może migdały umie usuwać ale to wszystko co potrafi z laryngologii Reszta umiejętności pozostawia delikatnie mówiąc wiele luk