lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

To bez wątpienia wyjątkowy lekarz a przede wszystkim dobry spokojny człowiek. Polecam szczerze. Operował mi kolano po urazie i wszystko jest ok kolano lepsze od zdrowego :) Ale sam kontakt już po operacji kto był ten wie. Spokojnie konkretnie bez much w nosie :) Polecam, polecam, polecam!

Specjalista wysokiej klasy, dla którego przede wszystkim liczy się pacjent i jego zdrowie, człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołania bardzo cieszę się, że go spotkałam, pomógł mi bardzo. Dla mnie nr 1. Serdecznie polecam.

Komentarze typu "przedmiotowe traktowanie" nie są trafione. Pan doktor ma po prostu taką osobowość, że sam z siebie mało mówi. Gdy analizuje moje wyniki, zdjęcia to ja np. mu nie przeszkadzam. To fakt - jak już skończy to analizować mógłby sam coś powiedzieć więcej na ten temat. Co odbieracie jako przedmiotowość. Proponuję jednak zwyczajnie zapytać i porozmawiać. Jeszcze jedno. Brak bezinteresowności to też fikcja, bo będąc na nie jednym spotkaniu z moim acl zdarzało się, że pieniędzy nie brał choć wizyta trwała dobrą chwilę i wypisywał mi recepty.

Leczę u doktora kolano od ok pół roku. Obecnie jestem po rekonstrukcji ACL i mogę Doktora Otwinowskiego polecić w 100%. Zarówno jako lekarza jak i człowieka. Jest oazą spokoju, potrafi konretnie i rzeczowo opisać całe leczenie. Interesuje się pacjentem przez cały okres leczenia - zarówno przed operacją jak i po. Zawsze pomocny w przypadku jakiś problemów i komplikacji. Razem z Dr. Pełką i resztą zespołu tworzą moim zdaniem rewelacyjny zespół. I co najważniejsze - doktor Otwinowski to prawdziwy lekarz z powołania.

Byłam u tego lekarza wprawdzie dopiero 2 razy, ale to co od razu przykłuło moją uwagę, a wręcz zrobiło ogromne wrażenie to ten spokojny głos. Cóż mogę "powiedzieć" - profesjonalizm, wysoka kultura osobista, a taka doskonała pamięć, o której Państwo piszecie to dowód i składowa wysokiego ilorazu inteligencji, więc wszystko mówi samo za siebie.Oczywiście, że polecam.

fachowiec przez duże F naprawdę polecam operowane kolano lepsze od zdrowego,reszta powinna się uczyć i to nie tylko wiedzy medycznej

Ja bardzo krótko polecam polecam polecam :))) według mojej oceny bardzo dobry lekarz, nie chcę rozpływać się w superlatywach ale muszę napisać co najmniej 100 znaków, więc chcę dodać że pochodząc z innego województwa niż Opolskie jestem wręcz w ciężkim szoku że tak z ludźmi można:))) oczywiście na plus

Gorąco polecem świetny lekarz fachowiec jak ich mało miałem wtórna rekonstrukcje tym razem z allograftów wszsytko załatwił pokazał przy nim pacjent czuje sie jak by byl tylko on pacjentem i nkt wiecej duzo uwagi poswieca szczegółom w trakcie operacji bardzo dokladny.Pierwszy raz tak miło i fachowo zostalem ptraktowany.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i kompetentny. Po zabiegu moja ręka odzyskała dawną sprawność - gorąco polecam.

Konkretny i dokąłdny lekarz. Chociaż byłam u niego pierwszy raz na wizycie (moim pierwotnym lekarze prowadzącym jest dr Pełka) to stwierdzam, że ma dużą wiedzę i rozumie problemy pacjentów. Miałam z nim również styczność po zabiegu artroskopii, którą dobrze przeprowadzili i mój stan kolana znaczne się poprawił.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Opole"?

Ortopedia opole
Licealna11