lekarz Krzysztof Pakosiński

Chirurg ortopeda

Polecam, trafiłam do dr Pakosińskiego z paskudnym złamaniem nadgarstka z przemieszczeniami i odpryskami. Dr znieczulił moją rękę był przy tym bardzo delikatny, cały czas sprawdzał czy nie robi mi się słabo przy nastawianiu prawie nie czułam bólu. Po zrobieniu przeswietlenia pani radiolog powiedziala że nie sądziła że da się ten nadgarstek poskładać bez operacji. Pan dr. Wytlumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie, uprzedził ze w pierwszych tygodniach istnieje ryzyko ponownego przemieszczenia i wtedy bedzie konieczna operacja był przy tym bardzo rzeczowy i miły. W czasie rekonwalescencji miałam kontakt z wieloma rehabilitantami, ortopedami a nawet orzecznikiem z ZUSu i wszyscy po obejrzeniu zdjęć rtg przed i po złożeniu byli pod wrazeniem że reka została tak dobrze złożona bez zabiegu operacyjnego. Od złamania minęło 2,5 roku a moja prawa ręka jest zupełnie sprawna.

Polecam wszystkim Pana Doktora. bardzo dobry specjalista. Dokładnie tłumaczył moją dolegliwość, a przy tym jest miły i sympatyczny. Oby wszyscy lekarze byli właśnie tak zaangażowani, profesjonalni i uprzejmi!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ortopeda "?

Ryszard Stawicki

63-000 Środa Wielkopolska
Szpital na Solcu
ul. Solec 99
Reumatika Centrum Reumatologii
ul. Obrzeżna 5 (Budynek Medipark)
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Mirosław Falis

Chirurg ogólny
ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ulica Wysocka 13